Dzięki nowoczesnemu panelowi solarnemu, który umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych, ławka spełnia swoje funkcje.
- Młodzież chętnie korzysta z niej w przerwach między zajęciami – nie tylko do odpoczynku, ale także do pracy na laptopach czy ładowania telefonów. To innowacyjne rozwiązanie sprawdza się szczególnie w dobie coraz większego zapotrzebowania na dostęp do energii, a sama ławka staje się symbolem łączenia tradycji z nowoczesnością - informuje placówka.
Warto dodać, że ławeczka to ekologiczne źródło energii – panel solarny pozwala na ładowanie urządzeń bez konieczności podłączania do tradycyjnej sieci energetycznej, co promuje postawy proekologiczne.
- Zastosowana w placówce technologia to wsparcie w nauce i pracy – uczniowie mogą korzystać z ławki jako miejsca, gdzie mogą przygotowywać projekty, uczyć się lub wykonywać zadania na laptopie, mając jednocześnie dostęp do źródła zasilania. Przy okazji jest to idealne miejsce integracji – ławka stała się także miejscem spotkań, gdzie uczniowie mogą spędzać przerwy, rozmawiać i integrować się z rówieśnikami. Nowoczesna przestrzeń sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu - dodaje inowrocławski AS.
Akademia Szkolnictwa AS, oferując nowoczesne rozwiązania, troszczy się nie tylko o edukację, ale również codzienny komfort swoich uczniów w oparciu o nowatorskie metody i działania.
[ZT]36053[/ZT]
[ZT]36052[/ZT]
Jacek Trela ponownie wybrany Prezesem Kujawsko-Pomorski
Nigdzie nie panie złotniku chociaż raczej pręcie w kole że jest delegatem bydgoskiem cechu. Naucz się czytać może zdążysz przed degradacją.
Kołobitny.
20:39, 2025-05-27
Nawrocki do wyborców: jestem jednym z was; stoję na cze
No ale żeby tak obrażać obywateli ? Nie mierz ludzi swoją miarą alfonsie.
fikus
20:08, 2025-05-27
W Kruszwicy zniszczono m.in. banery Trzaskowskiego. Dzi
Bojówki alfonsa w akcji
gryf
20:05, 2025-05-27
Bielan o doniesieniach Onetu ws. Karola Nawrockiego: ni
Jak nisko musi spaść moralność człowieka aby mógł zagłosować na bandziora ćpuna i alfonsa w jednym ?
fagot
20:03, 2025-05-27