W Zespole Szkół w Kobylnikach, którego organem prowadzącym jest Powiat Inowrocławski, zawiązało się Stowarzyszenie Wychowanków i Sympatyków Szkoły.
Podczas zebrania założycielskiego wybrano władze organizacji. Funkcję prezesa powierzono wieloletniej, emerytowanej nauczycielce szkoły Grażynie Markowicz. Sekretarzem została nauczycielka pracująca w placówce - Joanna Kurczewska-Szczerba, natomiast funkcję skarbnika objęła Joanna Chowaniec, związana z prowadzeniem sekretariatu szkoły.
Pierwsze spotkanie członków i osób zainteresowanych działalnością stowarzyszenia odbędzie się 12 września 2025 roku o godz. 17:30 w siedzibie szkoły w Kobylnikach. Wówczas przedstawione zostaną szczegóły planowanych działań.
[ZT]45457[/ZT]
[ZT]45451[/ZT]
[ZT]45450[/ZT]
Kruszwiccy taksówkarze rezygnują z postojów: Nie korzys
Zgubileś niosa smalcu poany ?
Jabas
13:38, 2025-09-05
Uważaj na takie przesyłki! Nowy sposób oszustów
Jakim trzeba być dzbanem żeby odbierać paczki których się nie zamawiało to raz a dwa jeszcze płacić za nie wiadomo co. Czy te ludzie już doszczętnie pomałpieli czy jak ?
Lotek
08:23, 2025-09-05
List do redakcji: Czy przy markecie LIDL ma dojść do tr
Nie lustra tylko mandaty zacząć wystawiać za jazdę rowerem po chodnikach i uświadamiać bęcwałów, ze to niezgodne z przepisami. Największy problem polega na tym że większość tych pacanów co jeżdżą po chodnikach nie ma bladego pojęcia, że robi źle.
Cyklista
08:18, 2025-09-05
Radny o skardze na Frejliszka: Nie mogłem postąpić soli
Pan Szpolorowski niech przyjrzy się sobie i zweryfikuje swoje postępowania wobec radnego Frejliszka
Wieśniak
16:46, 2025-09-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz