Zamknij

Tragedia w regionie. Zginęło dwóch strażaków

08:07, 02.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformowało dziś rano radio RMF pod Toruniem doszło do wypadku drogowego z udziałem straży pożarnej. Na służbie zginęło dwóch strażaków.

W Czernikowie między Toruniem a Lipnem w woj. kujawsko-pomorskim na drodze krajowej nr 10 doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Jak poinformowali słuchacze radia, na miejscu zginęły dwie osoby, trzy natomiast zostały ranne. Dwóch mężczyzn, którzy zginęli byli strażakami OSP z Czernikowa.

- W m. Czernikowo samochód OSP jadąc alarmowo do pożaru sadzy, zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia, dwoje druhów poniosło śmierć,  a trzech zostało rannych. Komendant Główny PSP w imieniu całej społeczności strażackiej składa głębokie wyrazy współczucia dla Rodzin - poinformowała Państwowa Straż Pożarna.

[ZT]18363[/ZT]

[ZT]18359[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

 [*] [*] [*] [*] [*] [*]

5 2

Wielka tragedia, ale niestety zawinił kierowca wozu bojowego- uprzywilejowanie nie daje bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu, niestety pewnie adrenalina i myśli o ratowaniu ludzi wzięły górę i spowodowały chwilowy brak koncentracji nad otaczającą rzeczywistością.
Wielka strata bo ci ludzie jechali ratować innych i ich dobytek a złożyli własne życie na tym ołtarzu.
RIP [*] 12:52, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

3 0

Ogromna tragedia dla rodzin zmarłych strażaków oraz dla całej społeczności strażackiej. Jechali ratować życie innym a sami oddali swoje. Może ogrom tej tragedii pozwoli zrozumieć kruszwickim władzą samorządowym oraz włodarzowi że bardziej trzeba doceniać naszych strażaków którzy w dzień i w nocy, święta czuwają nad naszym bezpieczeństwem pełniąc służbę z której mogą nie wrócić a dostają marne wynagrodzenie. Może mieszkańcy swoją wdzięcznością nauczą rządzących jak doceniać strażaków
21:42, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%