Zamknij

Auta uczestniczące w kolizji całkowicie spłonęły [FOTO]

09.03, 15.08.2018 P.B
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze radziejowskiej drogówki interweniowali w miejscowości Płowce gdzie doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Oba auta całkowicie spłonęły.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Płowce. Kierujący pojazdem marki Peugeot nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Renault. 

- Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia ustalono, że jadący peugeotem mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego uderzył w tył renault. Następnie pojazd renault uderzył w tył pojazdu wolnobieżnego typu wózek widłowy. Pojazdy peugeot i renault w wyniku zaistniałego zdarzenia uległy całkowitemu spaleniu - podaje asp. szt. Grzegorz Dąbrowski.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważnych obrażeń.

[ALERT]1534316566788[/ALERT]

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Gość Gość

1 0

Gratuluję refleksu przy tym wypadku, skoro miał miejsce prawie tydzień temu dokładnie w czwartek. Pzdr 10:08, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

0 1

Gratulujemy "spostrzegawczości", informacja została udostępniona nam wczoraj.
Pozdrawiamy. 10:33, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%