Zamknij

Na dzielnicowego zawsze można liczyć

11:17, 25.02.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy to policjant, który mając swój określony rejon, angażuje się w różne sprawy dotyczące jego mieszkańców i stara się im pomóc. Tym razem udało się odnaleźć i nakłonić właściciela pojazdu do „pewnych porządków”.

Na jednej z dróg wewnętrznych miasta od wielu miesięcy stało audi, które prawdopodobnie zostało porzucone. Wyjaśnienia w tej sprawie prowadziło miasto, bo pojazd ten wyglądał na nieużywany od dłuższego czasu, a zarządcy terenu utrudniało to prace polegające na konserwacji drogi.

Ustalenia właściciela samochodu i wzywanie go do usunięcia nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Dlatego w działania włączył się dzielnicowy gminy Inowrocław aspirant Łukasz Jezierski. Policjant, podczas gromadzenia informacji, ustalił, że właściciel audi przebywa od pewnego czasu za granicą. To znacznie utrudniało z nim kontakt i usunięcie pojazdu. Gdy dzielnicowy telefonicznie porozmawiał z właścicielem samochodu i wytłumaczył problem ten, gdy tylko pojawił się w Inowrocławiu usunął auto.

Za zaangażowanie w sprawę i kierowanie się dobrem mieszkańców, dzielnicowy aspirant Łukasz Jezierski otrzymał podziękowania, które na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu złożyła Pani Ewa Witkowska Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Pomagajmy sobie wzajemnie. Niech ta idea przyświeca nam wszystkim, a nie tylko dzielnicowym, którzy bez względu na okoliczności zawsze służą pomocą.

[ALERT]1614248109808[/ALERT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%