Zamknij

Służby prowadzą akcję: W rowie przy żeglarskiej przystani wykryto plamę oleju

10:00, 22.04.2025 Aktualizacja: 10:03, 22.04.2025
Skomentuj
  • We wtorkowy poranek służby rozpoczęły działania na Jeziorze Gopło po wykryciu zanieczyszczenia w rejonie kruszwickiej przystani żeglarskiej.

  • Jak poinformowali strażacy, w pobliskim rowie melioracyjnym pojawiła się około 150-metrowa plama oleju.

Na miejscu założono specjalną kurtynę zabezpieczającą, by substancja nie przedostała się dalej do jeziora. Teren objęty skażeniem jest monitorowany zarówno z wody, jak i z powietrza przy użyciu drona, w celu ustalenia źródła wycieku.

[ALERT]1745308421258[/ALERT]

[ZT]41564[/ZT]

[ZT]41561[/ZT]

[ZT]41560[/ZT]

(PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%