Zamknij

Nietrzeźwy kierowca uciekał przed funkcjonariuszami

13:04, 22.04.2025 Aktualizacja: 13:06, 22.04.2025
Skomentuj

49-latek zapomniał o obowiązującym prawie. Nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed Policją. Po zatrzymaniu „wydmuchał” blisko 2 promile.

W niedzielę (20.04.25r.) dyżurny inowrocławskiej komendy po godzinie 19:00 otrzymał zgłoszenie od kierowcy, który to widzi pojazd stwarzający zagrożenie. Tor jazdy auta wskazywał, że kierujący może być pod wpływem alkoholu.

Na miejsce niezwłocznie zostali wysłani funkcjonariusze. W miejscowości Krusza Zamkowa mundurowi zauważyli wskazanego citroena. W celu zatrzymania pojazdu do kontroli funkcjonariusze użyli sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych. Kierujący, nie zważał uwagi na wydawane polecenia i kontynuował dalszą niebezpieczną jazdę.

Po pościgu policjanci zatrzymali citroena. Za kierownicą siedział 49-letni obcokrajowiec. Od mężczyzny funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Policyjny alkomat wykazał blisko dwa promile.

Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki wolnościowe w postaci dozoru policyjnego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Dziś sesja Rady Miejskiej w Kruszwicy. Oglądaj na żywo

Gmina ma przejąć drogę o którą na sesji walczyli mieszkańcy? Zgłoście się do osoby od której kupiliście działki!!! Ktoś zarobił bardzo duże pieniądze na sprzedaży a teraz gmina ma przejąć drogę,no śmiech na sali. Gminy nie stać jest na przejęcie kolejnej drogi o którą powinna zadbać osoba sprzedająca dzialki.

Biznes

22:12, 2025-05-29

W Gocanowie pod Kruszwicą ryby unoszą się brzuchem do g

Nie sądzę, aby to była tzw przy ducha. Mieszkam w tej okolicy i od dobrych kilku lat wędkarstwo tam upadło. Nie warto wykupować kart wędkarskich. Woda w zeszłym roku była tak czysta w zeszłym roku że było widać dno. Moim zdaniem powinniśmy nagłośnić ten temat, a woda powinna być przebadana laboratoryjnie.

Mieszkanka

21:07, 2025-05-29

Prawie dwa promile i jechał rowerem

Modzie- coś się nie zgadza? Ej! on nie pije- to wyższa cultura, on ĆPA!!!

Guma Tshibo

20:25, 2025-05-29

Dziś sesja Rady Miejskiej w Kruszwicy. Oglądaj na żywo

Czy ktoś na sesji zadał pytania o remonty dróg gminnych? Mamy przetargi, a gmina nie przestrzega ich wymogów. Mamy umowy a gmina ich nie realizuje poprzez nadzór. Kto za to odpowiada? Co roku wybiera się firmę , określa zakres zadań i płaci. Mimo że gmina dostaje rok gwarancji na te roboty, to od czasu otrzymania faktury nie robi już nic poza przelewem. A przez 12 miesięcy w wielu miejscach naprawy powstają kolejne dziury. Po roku kolejny wykonawca znowu dostaje je do naprawienia i tak kręci się biznes, za który płacą podatnicy. Sama realizacja to też fikcja. Jest zaś w umowie, a on mija i robota nie skończona. Czy gmina nalicza za to kary? Tak samo dzieje się z realizacją innych zadań. Warto sprawdzić. Np odpady. Są wymogi, są zasady a życie swoje. Podatnicy zapłacą.

19:51, 2025-05-29

0%