Zamknij

Na kłopoty… policja. Mężczyzna pomylił ulice i zapomniał gdzie zaparkował auto

11:00, 18.10.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec województwa wielkopolskiego myśląc, że ktoś ukradł jego audi, zaparkowane na jednej z ulic Janikowa, od razu zwrócił się o pomoc do miejscowych policjantów. Dzielnicowi, którzy zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy szybko ustalili, że okoliczności rzekomego zaginięcia pojazdu były zgoła inne.

Sprawa ma swój początek pod koniec września kiedy to mieszkaniec ościennego województwa wielkopolskiego złożył wizytę w Janikowie w powiecie inowrocławskim. Gdy chciał już wracać do domu okazało się, że audi, którym przyjechał, "zniknęło". Mężczyzna zwrócił się więc o pomoc do miejscowych policjantów. Służbę tego dnia pełnili dwaj dzielnicowi asp. szt. Waldemar Zwierzyński i asp. szt. Krzysztof Filipczak.

Policjanci zebrali wszelkie niezbędne informacje i ruszyli do działań. Faktycznie, patrolowanie ul. Dworcowej, gdzie rzekomo pokrzywdzony miał zaparkować auto, nie przyniosło rezultatu. Opisanego samochodu rzeczywiście tam nie było. Wówczas dzielnicowi postanowili dokładnie sprawdzić inne ulice i zaryzykowali stwierdzenie, że być może mężczyzna zaparkował audi w zupełnie innym miejscu. To też wkrótce się potwierdziło.

Dzielnicowi znaleźli pojazd na ul. Kozala. Mężczyzna, nie znając miasta, po prostu pomylił ulice i miejsce pozostawienia samochodu. Właściciel odnalezionego audi nie krył zadowolenia. Policjanci pomogli mu także dotrzeć do granic miasta, by dobrze obrał trasę powrotną do domu. Wielkopolanin, wdzięczny policjantom za pomoc przekazał na ich ręce list z podziękowaniem.

[ZT]17897[/ZT]

[ZT]17885[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

JoJo

1 1

Medale dać !!!! 11:03, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SławekSławek

4 0

Czy zabrano jegomościowi prawo jazdy i skierowano na badania psychologiczne ? 11:17, 18.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaaJaa

0 0

Nie uwierzę w to że tobie się nie zdążyło zaparkować auto np przy galerii i później szukałeś alejki 😂😂 22:52, 18.10.2021


tomektomek

0 0

"służyć i chronić" - w normalnym kraju to normalna praca policjanta - pomoc obywatelom... no ale w Naszym kraju... (poza tym skłaniam się ku Sławkowi - ktoś zbadał poczytalność tego pana?) 19:55, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%