W sobotę 25 lutego oraz niedzielę 26 lutego w Polanowicach, Kruszwicy i Kościeszkach będzie okazja spotkać się z siostrą Nullą. - Jestem świadkiem tego, że cuda się zdarzają, a wierzącym nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć - mówi siostra Nulla.
Siostra Helena Christiana Mickiewicz zmobilizowała siostry i inne osoby do intensywnej modlitwy o uzdrowienie za wstawiennictwem kardynała Stefana Wyszyńskiego. Modlitwa była prowadzona 9 razy w ciągu jednego dnia i trwale nieprzerwanie przez kilka tygodni.
W nocy z 14 na 15 marca 1989 roku nastąpił przełom, guz zaczął się cofać, a kilka dni później siostra Nulla opuściła szpital.
- Jestem świadkiem tego, że cuda się zdarzają, a wierzącym nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć - mówi siostra Nulla.
Okazja do spotkania z siostrą Nullą będzie 25 lutego i 26 lutego w Polanowicach. Siostra Nulla spotka się tez z wiernymi w Kruszwicy i Kościeszkach. Godziny podane na plakacie.
[ZT]22990[/ZT]
[ZT]22987[/ZT]
[ZT]22973[/ZT]
[ZT]22963[/ZT]
Koncert UNU – Tribute to Perfect na Wzgórzu Zamkowym [F
Fajnie było posłuchać muzyki ale po 2h napie...... Walenia kijem o pralkę to już mi się znudziło. Koty i psy nawet się pochowały bo nie dało się słuchać tego. Przez 5h granie pod ten sam rytm tego samego to lekka przesada.
Xxx
08:40, 2025-09-13
Radny o skardze na Frejliszka: Nie mogłem postąpić soli
Mieszkanko dostał to będzie teraz wykonywał polecenia swego pana nie licząc się z nikim i niczym
gryf
20:13, 2025-09-11
Drony nad Polską – 19 naruszeń przestrzeni powietrznej,
Wschodnia flanka czyli bastion PiS więc można powiedzieć bóg tak chciał.
rudolf
20:07, 2025-09-11
PILNE: Rosyjskie drony nocą wleciały do Polski
Całe szczęście że nam błaszczak z pisuarami zakupili mobilne ołtarze jednak się sprawdziły
neo
20:04, 2025-09-11
3 0
Łoloboga toć to cud panie jaśnisty aż siem w to uwierzać nie chca. a ja siem som łozdrowił bez udziału pona bucka jeno gorzołkom zacnum którom to za dnia i w noce ciemniste popijoł, tak było nie zmyślom.
5 0
I pomyśleć ze jest pewna grupa co w takie durnoty wierzy hahahahahhahahaha
3 0
,,Siostra Helena Christiana Mickiewicz zmobilizowała siostry i inne osoby do intensywnej modlitwy o uzdrowienie za wstawiennictwem kardynała Stefana Wyszyńskiego. Modlitwa była prowadzona 9 razy w ciągu jednego dnia i trwale nieprzerwanie przez kilka tygodni.,,
Cóż- gdyby mi ktoś przez kilka tygodni truł d... jakimiś mantrami to z samej miłości do świętego spokoju usunąłbym i dwa guzy byle to to zrzędzenie jakoś skrócić.
A tak szczerze to kto jej wmówił że to jakiś guz był? bo chyba ci, którym do kanonizacji był potrzebny, zresztą to nie pierwszy cud w naszych czasach pod zamówienie, cuda Karolka też z tej bajki pochodzą a akurat w przypadku Karolka wystarczyło uznać za cud ilu pedofili w czarnych kieckach uratował przed świeckim wymiarem sprawiedliwości.
1 0
To może cud się zdarzy i wojna w Ukrainie się jutro skończy ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz