Zamknij
REKLAMA

Z Mysiej Wieży można już korzystać. A co z "Barwanną?" i "Rusałką"?

14:53, 14.05.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

PTTK Oddział Nadgoplański w Kruszwicy poinformował wczoraj, że Mysia Wieża jest już czynna. Mieszkańcy i turyści mogą także korzystać z rejsów po Gople.

Najbliższy weekend to okazja do zwiedzania Mysiej Wieży oraz rejsów "Rusałką". Nowy statek PTTK "Barwanna" w rejs z turystymi jeszcze nie wyruszy. Powodem takiego stanu rzeczy są formalności, które mają zostać spełnione pod koniec miesiąca.

Łącznie z nowego statku skorzysta podczas jednego rejsu kilkanaście osób. Nie są jeszcze znany ceny biletów jakie będą obowiązywały na "Barwannie".

- W trakcie zwiedzania Mysiej Wieży obowiązuje dezynfekcja rąk, obowiązkowe zakrycie ust i nosa. Zwiedzający zobowiązani są zachować bezpieczną odległość od siebie - przypomina PTTK Kruszwica.

Tegoroczne ceny związane z korzystaniem z walorów turystycznych nie odbiegają od cen zeszłorocznych. Bilety na statek "Rusałka" kosztować nas będą 19 złotych (ulgowy) oraz 21 złotych (normalny).

W przypadku Mysiej Wieży ulgowy bilet kosztuje 8 złotych, a normalny 10 złotych. Jeśli chcemy skorzystać z przewodnika, koszt zwiedzania wynosi 130 złotych od grupy (2 godziny).

[ZT]16171[/ZT]

[ZT]15976[/ZT]


 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%