Zamknij
REKLAMA

Kruszwiczanin potrzebuje protezy. Udostępnij i przekaż wsparcie finansowe dla Dominika

23:14, 22.04.2020 | dj

Pochodzący z Kruszwicy Dominik ma życzenie na nadchodzące 25 urodziny. Do normalnego funkcjonowania potrzebna będzie proteza, której koszt wynosi od 70000 do 100000 zł. Koszty dalszego leczenia to ok 1000 zł miesięcznie.

Historia Dominika rozpoczyna się rok przed obecnymi urodzinami. Obecnie kruszwiczanin przebywa na kolejnej chemii w Warszawie.

Walka z chorobą rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku od silnego bólu i opuchnięcia kostki. Po szeregu przeprowadzonych badań, w lipcu usłyszałem diagnozę- rak, a dokładniej kostniakomięsak kości piszczelowej lewej z zajęciem szpiku kostnego. Po przeprowadzonej biopsji potwierdziła się wysoka złośliwość kostniakomięsaka.

Od września rozpocząłem chemioterapię w szpitalu onkologicznym w Warszawie. Chemia miała na celu zmniejszenie guza oraz wszczepienie endoprotezy. Niestety szybkie rozrastanie się guza doprowadziło do złamania patologicznego. Lekarze podjęli decyzje o amputacji kończyny. 27 grudnia odbyła się operacja amputacji lewej nogi.

Aby móc wrócić do normalnego funkcjonowania potrzebna mi jest proteza której koszt wynosi od 70000 do 100000zł. Koszty dalszego leczenia to ok 1000zł miesięcznie.

Promykiem nadziei w walce jest zbliżający się 5 lipca- planowana data urodzin mojej córki Marysi. Proszę o wsparcie które pomoże mi i mojej rodzinie w tej nierównej walce!

KLIKNIJ I PRZEKAŻ SWOJE WSPARCIE TUTAJ

[ZT]11650[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop