Zamknij
REKLAMA

Karolina Sobieraj powołana na dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

16:17, 29.05.2020 | RI
Skomentuj
REKLAMA

W związku z wchodzącymi wkrótce w życie przepisami m.in. w zakresie emerytur, wprowadzonymi z inicjatywy rządu, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, Magdalena Klimek zwróciła się do Prezydenta Miasta o rozwiązanie z dniem 1 czerwca br. umowy o pracę, w celu skorzystania z przysługujących jej świadczeń emerytalnych.

Prezydent uwzględnił ten wniosek i  w  związku z tym z dniem 2 czerwca br. powołuje na to stanowisko panią Karolinę Sobieraj.

Karolina Sobieraj jest pracownikiem Urzędu Miasta od kwietnia 2019 r., wcześniej zajmowała się marketingiem, a następnie komunikacją społeczną w Inowrocławskich Kopalniach Soli Solino S.A.

W Urzędzie Miasta była zatrudniona na stanowisku kierownika Referatu Kultury i Promocji w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, gdzie była odpowiedzialna m.in. za organizowanie wielu miejskich wydarzeń i imprez, także przy współpracy z OSiR.

Karolina Sobieraj jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Komunikacji Społecznej i PR w WSB w Toruniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 12-letniego Antka, miłośniczka przyrody, muzyki, literatury i sportu. Zdobywczyni Korony Polskich Półmaratonów 2018.

Uczestniczka wielu imprez biegowych, w tym organizowanych przez OSiR Inowrocław, m.in. Biegu Piastowskiego i Biegu Niepodległości.

[ZT]12127[/ZT]

(RI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

4 4

Cieszyć się czy smucić, że fachowcy z naszej gminy pracę znajdują poza Kruszwicą... 20:11, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RazzerRazzer

3 0

Widać, prezydent miasta też lubi szkło ;) 07:28, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz