Zamknij

Masz dość telewizji? - sprawdź, co oferuje internet!

13:24, 01.12.2020 | materiały partnera

Internet to dziś jedna z najpopularniejszych form rozrywki. Wszystko za sprawą błyskawicznego rozwoju sieci, który pozwala użytkownikom na coraz więcej. Już teraz codziennie wielu z nas spędza sporo czasu na portalach społecznościowych czy w grach online. Internet stara się także zagospodarować gałąź rozrywki, która do tej pory była niemal zarezerwowana dla telewizji – mowa o filmach i serialach, które z kolei nadal są jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych form rozrywki. Dziś użytkownicy globalnej sieci mogą bowiem skorzystać z szerokiej oferty serwisów streamingowych. Jakie zalety mają takie rozwiązania? Dlaczego zyskały tak dużą popularność? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania.

Dlaczego korzystamy z serwisów streamingowych?

Z serwisów streamingowych korzystają dziś tysiące użytkowników – jako przykład wystarczy podać chociażby Netflix, który także w Polsce jest wybierany coraz częściej. Na jego przykładzie dobitnie widać zalety i przewagi tego rodzaju portali nad klasyczną telewizją. Przede wszystkim użytkownicy nie są skazani na sztywną ramówkę i samodzielnie mogą wybrać treści, które akurat chcą obejrzeć. Mogą oni także w dowolnej chwili zatrzymać lub przewinąć film czy serial i przerwać oglądanie bez obawy o to, że nie poznają historii do końca. Abonenci Netflixa mogą także liczyć na brak reklam, które potrafią rozkojarzyć widza w najbardziej kluczowych momentach. Zaletą mogą także okazać się konkurencyjne ceny, które już teraz niejednokrotnie są niższe niż w przypadku klasycznej telewizji. To jednak nie wszystkie zalety internetowych serwisów poświęconych filmom i serialom.

Nie tylko streamingi

Jak wybrać ciekawy film? Jak sprawdzić serwis, który ma w swojej bibliotece interesującą nas produkcję? Tutaj z pomocą przychodzą serwisy i portale internetowe poświęcone szeroko pojętej rozrywce czy kinematografii. Jednym z ciekawszych może okazać się chociażby Pinbook. Na jego łamach znajdziemy przede wszystkim opisy produkcji, które znaleźć możemy w bibliotekach serwisów streamingowych. Portal zapewnia także możliwość śledzenia najnowszych plotek i skandali z życia gwiazd. Ponadto za jego pośrednictwem zapoznać możemy się ze zwiastunami filmów i seriali czy ich obsadą. Nie brakuje tu także treści, które przypadną do gustu miłośnikom gier i nowej technologii. Specjalne możliwości i funkcje czekają też na zalogowanych użytkowników. Czyni to z portalu pozycję niemal obowiązkową nie tylko dla miłośników kina.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop