Zamknij
REKLAMA

Jakie etui na Huawei P30 Lite?

14:02, 06.09.2019 | materiał partnera

Coraz bardziej panosząca się na naszym rynku marka Huawei, staje się niemałą konkurencją dla znanych nam do tej pory firm. Każdy nowy model, ściga alb o przegania już istniejący. Funkcje stają się obszerniejsze i za każdym razem unowocześnione oraz dopracowane perfekcyjnie z myślą o zadowoleniu klienta.

Tak jest również i w przypadku Huawei P30 Lite.

Jeżeli można mówić o czymś jeszcze lepszym od tego co najlepsze, i nowszym od tego co najnowocześniejsze… to tak mówimy o skarbie Huawei P30 Lite.

A, że o skarb najczęściej dbamy zamykając go w sejfie, szkatułce czy skarbonce, to i sprawa ma się tak samo z cennym, kosztownym i przecież nieodzownym partnerem ludzkości jakim właśnie jest telefon komórkowy.

Na szczęście producenci oraz firmy zajmujące się akcesoriami telefonicznymi godnie podążają za tym co jest obecnie na topie. I tak na rynku możemy odnaleźć całkiem już bogatą ofertę do powyższego modelu.

Wybierając etui powinniśmy zastanowić się jakiego rodzaju ochrony oczekujemy. Czy ma to być ochrona przed deszczem?

A może przed upadkiem telefonu z dużej wysokości co jest bardzo możliwe na przykład przy intensywnych ćwiczeniach sportowych?
Czy też oczekujemy ochrony typowo przed zabrudzeniem czy porysowaniem bo nasze codzienne czynności nie narażają telefonu na różne nieszczęścia?

A może najważniejsze to wygląd i wyróżnienie z tłumu?

Jakakolwiek by nie była odpowiedź na powyższe pytania, bez problemu znajdziemy na nią odpowiedź
i zapewne idealny pokrowiec spełniający te wymogi.

i tak….

Wodoodporność zagwarantują nam specjalne sakwy czy to rowerowe czy naramienne, skonstruowane w taki sposób aby żadna kropla wody czy deszczu nie przedostała się do naszego elektrycznego przyjaciela. Sakwy takie posiadają zazwyczaj przeźroczystą klapkę wierzchnią co dodatkowo umożliwia korzystanie z telefonu bez konieczności wyciągania go z niej. Pokrowiec taki idealnie sprawdzi się podczas jazdy rowerem czy biegu w czasie deszczu.

Natomiast na basen czy plaże możemy zabrać specjalnie dedykowane do tego celu etui wodoszczelne.

Etui pancerne typu Carbon, Armor Case,Hybryd Case to świetne pokrowce dostosowane do sytuacji ekstremalnych. Skonstruowane z myślą o nieprzyjemnym kontakcie telefonu z twardym podłożem, posiadają budowę amortyzującą, natomiast sama konstrukcja jest na tyle solidna, że doskonale chroni przed pęknięciami czy innymi uszkodzeniami.

Back Casy to rodzaj nakładek które chronią plecki, w zależności od materiału wykonania, oraz sposobu możemy oceniać tutaj ich skuteczność ochrony.
Wybór jest naprawdę szeroki. Od kolorystyki, po zdobienia, tłoczenia czy rodzaju materiałów użytych do ich wykonania. W takiego typu etui warto zaopatrzyć się dodatkowo w szkło hartowane, które będzie otulać bardzo delikatny wyświetlacz. Wykonane jest w taki sposób, że jest niezauważalne, wręcz i nie ma żadnego wpływu na funkcjonalność, natomiast specjalna powłoka zapewni ochronę przed zabrudzeniami czy porysowaniem a także stłuczeniem.
?
 

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop