Zamknij

Układ listy PSL w okręgu toruńskim nie przypadł do gustu Kłopotkom. Postanowili zaprotestować

16:38, 17.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

 

Do tej pory słyszeliśmy głównie o osłabieniu Kukiz'15 podczas zawierania sojuszu z PSL. Tym razem jednak to ludowcy mają problem. Eugeniusz Kłopotek i jego żona Agnieszka postanowili zaprotestować w sprawie układu listy w okręgu toruńskim.

Polityczną "kością niezgody" ma być poseł Paweł Szramka (Kukiz'15), który na mocy porozumień ruchu Pawła Kukiza i PSL zajął miejsce pierwsze w okręgu toruńskim. Przypomnijmy przed zawarciem porozumienia mówiono, że jedynką do sejmu w tym okręgu będzie Zbigniew Sosnowski, meijscowy lider i działacz PSL.

Zarówno poseł Eugeniusz Kłopotek jak i jego żona Agnieszka zrezygnowali ze startu w wyborach. Zrobili to, jak podkreślają, na znak protestu.  Eugeniusz Kłopotek miał otwierać listę w okręgu Gdynia-Słupsk-Chojnice, zaś jego żona, radna sejmiku miała startować z listy bydgoskiej do sejmu.

Co ciekawe w rozmowie z Polską Agencją Prasową, Kłopotek zaznaczył, że sojusz z Kukizem był do zaakceptowania. Inaczej jest, jeśli chodzi o kolejność polityków na liście w Toruniu.

[ZT]8966[/ZT]

[ZT]9865[/ZT]

fot. Screen/Telewizja Republika, Wolne Głosy

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

/.//./

4 1

To co Giniu?-dojszłeś do tego że szans już żadnych czy za 4 lata z PiSu? 19:53, 17.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Genka popierałem zawGenka popierałem zaw

2 1

To wychodzi na to,że nasz Dariusz Kurzawa wysadził Genka z JEDYNKI w Bydgoszczy, a ten gość z KUKU 15 wysadził Genka z JEDYNKI w Toruniu, bo tam Genek miał startować.Genek miał zawsze swoje zdanie,nie popierał związku z homoseksualistami,czerwonymi,lewactwem,aborcjonistami itp. Dlatego teraz ukochali go Jedynką na Kaszubach,a tego to Genek już nie zdzierżył i nie kandyduje.Jedyny gość z honorem i na poziomie w tym całym krakowskim PeeZeLu. 22:46, 18.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ASAS

1 0

Co to się porobiło, prawdziwy PLSowiec nie ma miejsca na liście, ale Kukiz jest

20:12, 19.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone