Zamknij

PILNE: CBA znów w akcji: Agenci ponownie w inowrocławskim ratuszu

09:01, 21.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Na Twitterze Panorama TVP2 podała do publicznej wiadomości informację na temat interwencji CBA w inowrocławskim ratuszu oraz kilkudziesięciu innych miejscach.

- Agenci CBA prowadzą przeszukania w kilkudziesięciu miejscach w tym w Urzędzie Miasta Inowrocławia. To kontynuacja śledztwa dotyczącego przekroczenia uprawnień przez  funkcjonariuszy publicznych - podaje  Panorama TVP2.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Amen(t)Amen(t)

4 6

🤣🤣🤣
Wczoraj wieczorem w jednym z programów na TVN24 rozmówcy zastanawiali się kogo jutro(czyli dziś) zamkną co przeszukają itd. by przykryć smród z Ministerstwa Sprawiedliwości- jak widać stara sowiecka taktyka tak chętnie stosowana przez dzisiejszych władców Wolski nie zawiodła rozmówców- a może oni prorocy czy cóś?
🤣😂🤣😂🤣 😂
Ta formacja polityczna powinna prowadzić tylko jeden portal- żal.pl 13:20, 21.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

PrawomyślnyPrawomyślny

6 4

Dlaczego mnie nie dziwi, że jesteś stałym widzem hejterskiej stacji tvn? 11:17, 22.08.2019


Amen(t)Amen(t)

0 3

[email protected]ślny
Po prostu lubię wiedzieć co dzieję się aktualnie ważnego w naszym kraju- oglądam TVN24 tam pokazują paskudne szwindle ZEROWEJ kasty przeciwko sędziom, w Polsat News podobne tematy, ale by dowiedzieć się co tam słychać w propagandowej tubie tzn. TVPiS dezINFO z obrzydzeniem na chwilę włączyłem... a tam- *%#)!& o jakimś rzekomo podrobionym podpisie byłego dziennikarza, bajki o hejcie, którym kierował Brejza i ani słowa o świństwach PiSowskich nominatów- z nieukrywaną ulgą opuściłem ten szmatławiec wracając do normalnych programów i portali. 23:26, 22.08.2019


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone