Ponadto, mieszkańcy sugerują, aby któryś z radnych złożył interpelację do burmistrza, w celu zweryfikowania opłacalności takiego wypożyczenia na przyszłość.
Rozważają, czy nie byłoby lepiej pozyskać środki z województwa na zakup takiej atrakcji, by mogła służyć mieszkańcom przez dłuższy czas, mając ją na stałe.
Zainteresowany Mieszkaniec
[ZT]36765[/ZT]
[ZT]36762[/ZT]
[ZT]36761[/ZT]
Czekamy00:11, 25.10.2024
Ug
Czekamy00:12, 25.10.2024
Czekamy za harmonogramem rozliczeń. Burmistrz, do roboty!
Harmonogram 16:56, 25.10.2024
Czy coś wiadomo w tej sprawie?
Modernizacja drogi Polanowice–Chrosno z dofinansowaniem
Taaa Polanowice-Chrosno... Remontowany jest tylko odcinek Chrosno - Sukowy a gdzie Polanowice ?
Observer 591
06:55, 2025-06-26
Nawałnica w Kruszwicy. Uszkodzony został krzyż w drodze
Zdaje się że radny powinien zajmować się gminnym, publicznym majątkiem a nie kościelnymi sprawami, mają kościelnego niech zajmie się naprawą krzyża.
nero
21:09, 2025-06-25
Dwa miesiące aresztu dla Roberta W. w sprawie bestialsk
Może za Roberta by poręczył jaśnie nam panujący? Z tego co pamiętam różne wydawnictwa prasowe, tam całkiem dobre kontakty były. Panowie chyba nieźle się znają, i wiele sygnałów wskazywało, że bardzo się lubili!
Pamiętliwy
18:19, 2025-06-25
Nawałnica w Kruszwicy. Uszkodzony został krzyż w drodze
Ten krzyż jest tam potrzebny jak umarłemu kadzidło, tyle w temacie. Krzyże to w kościołach czy na miejscach katolickich pochówków a nie w miejscach ogólnodostępnych. Przecież żyjemy w wolnym kraju gdzie można być wyznawcą jakiejkolwiek religii albo też nie. Przecież wszyscy nie jesteśmy katolikami a miejsce jest dostępne dla wszystkich więc o co chodzi ?
Tetrazon
12:19, 2025-06-25
0 0
Że ktoś na tym zarobił, kolega kolegi...