W dniach 2–22 czerwca 2025 roku odbędą się Dni Kruszwicy – cykl wydarzeń sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych organizowanych na terenie miasta. Główna część obchodów zaplanowana została na piątek, 27 czerwca.
W programie przewidziano m.in. występy sekcji artystycznych CKiS „Ziemowit” (godz. 19:00), koncert zespołu HER RINGS (20:00), występ Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów (21:00) oraz show Shaun Bakera i Jessici Jean (22:30). W trakcie koncertów zaplanowano również Paradę Żagli, a na uczestników czekać będą atrakcje dla dzieci i stoiska gastronomiczne.
Grafika interaktywna
Wydarzenia towarzyszące rozpoczną się już 2 czerwca i obejmą m.in. Kruszwickie Dni Sportu, Paradę Myszy, festyn piłkarski, rajd rowerowy, ogólnopolskie konkursy modeli kartonowych, regaty żeglarskie, zawody wędkarskie i European Strongman Cup Kruszwica.
Organizatorem wydarzenia jest CKiS Ziemowit. Partnerami i patronami medialnymi są m.in. Urząd Miasta Kruszwica, mojakruszwica.pl i Panorama Kruszwicka.
[ZT]41988[/ZT]
[ZT]41981[/ZT]
Xyz16:58, 27.06.2025
Brawo Dni Kruszwicy w piątek, tylko niektórzy w sobotę idą do pracy :( eh no cóż szkodzi obiecać
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kto zasiał, kto zebrał? Radni Kruszwicy udzielili absol
Radny Pan Tomasz Frejliszek jest niewygodny dla innych bo patrzy na ręce i tego właśnie się boją. Zostawcie Sołtysa na swoim miejscu niech dalej robi dobrą pracę.
Bażant
21:41, 2025-06-27
Kto zasiał, kto zebrał? Radni Kruszwicy udzielili absol
Słyszałam, że Radnego Frejliszka chcą wyrzucić z Rady. Kto w tym wypadku będzie pilnował Urzędu, aby był dla ludzi?
Marta
20:58, 2025-06-27
Kto zasiał, kto zebrał? Radni Kruszwicy udzielili absol
Dobrze że choć jeden radny Frejliszek interesuje się gminą, a co robią pozostali radni, nawet nie zabierają głosu, tylko głosują z poparcia burmistrza
Wieśniak
20:06, 2025-06-27
Dni Kruszwicy 2025: dodatkowy parking dla przyjezdnych
Panie gdzie po sionym
Mikołaj
19:48, 2025-06-27