W niedzielę, 22 czerwca, na boisku sportowym w Polanowicach odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, połączony z symbolicznym powitaniem wakacji. Wydarzenie trwało od godziny 13:00 do 20:00 i przyciągnęło liczne rodziny z okolicznych miejscowości.
Organizatorzy (sołtys z radą sołecką) przygotowali dla uczestników szereg atrakcji. Na dzieci czekały m.in. animacje prowadzone przez Family Fun Creative Center, malowanie twarzy, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się strefy gastronomiczne, w których serwowano ciepłą kiełbaskę z grilla oraz watę cukrową.
[FOTORELACJA]5405[/FOTORELACJA]
W ramach wydarzenia rozegrano dwa mecze towarzyskie: dzieci kontra rodzice oraz młodzież kontra rodzice. Sportowe rywalizacje odbywały się w przyjaznej atmosferze i stanowiły jedną z głównych atrakcji festynu.
Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu sponsorów oraz zaangażowaniu lokalnych wolontariuszy. Festyn zakończył się wspólną zabawą i życzeniami bezpiecznych, słonecznych wakacji dla najmłodszych uczestników.
[ZT]43366[/ZT]
[ZT]43365[/ZT]
[ZT]43364[/ZT]
[ZT]43360[/ZT]
Stefan L 21:05, 23.06.2025
Brawo dla organizatorów i osób pomocnych przy organizacji DZIĘKI
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Polanowicach
Brawo dla organizatorów i osób pomocnych przy organizacji DZIĘKI
Stefan L
21:05, 2025-06-23
Niecodzienne zjawisko nad Polską
To ten nasz kosmiczny turysta Sławek z biletem za miliony euro?
Atronom
19:41, 2025-06-23
Rowerowy rajd edukacyjny do Balczewa. Organizatorzy zap
Sidmur ma rację. A komentującemu powiem, że rower jest pot żeby szybciej się przemieszczać za pomocą własnych mięśni, bo na samych nogach to za daleko nie zajdziesz.
Czapla
11:10, 2025-06-23
Kruszwica z dotacją na geotermię. Czy to będzie nowy ro
opłacalność i wyniki jak w Inowrocławiu ? miliony żeby powstała dziurka bez przyszłości ! ! !wywalanie kasy , no ale ktoś zyska ... tylko nie społeczeństwo płacace podatki
piastowski
08:55, 2025-06-23