Zamknij
REKLAMA

Kruszwicka policjantka i WOPR-owcy edukują seniorów

12:33, 01.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Okazję do spotkania z policjantką i przedstawicielami Nadgoplańskiego WOPR w Kruszwicy mieli ostatnio seniorzy z Domu Opieki dla osób Starszych w Dębach. Przekazali im szereg informacji na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas letnich miesięcy.

Aspirant Mariola Witoń oraz aspirant sztabowy Damian Mróz i młodszy aspirant Karol Barczak z Komisariatu Policji w Kruszwicy w środę (29.06.2022) zawitali do siedziby Nadgoplańskiego WOPR w Kruszwicy.

Tam wspólnie z ratownikami w ramach akcji: „Bezpieczny senior” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” spotkali się z grupą seniorów z Domu Opieki dla Osób Starszych w Dębach.  Podczas spotkania przekazali nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności, ułatwiające seniorom bezpieczne funkcjonowanie we współczesnym społeczeństwie.

Cenne wskazówki dotyczyły tego jak uchronić się przed oszustami „na wnuczka, policjanta, pracownika instytucji”, jak zabezpieczać swoje mienie przed kradzieżą, pożarem, jak chronić dane osobowe oraz  jak nie stać się ofiarą przemocy. Z kolei ratownicy WOPR przypomnieli podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawili zasady bezpiecznego przebywania nad wodą oraz w wodzie.

[ZT]20669[/ZT]

[ZT]20663[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%