Zamknij
REKLAMA

Wpadł w weekend za prędkość poniósł bardziej surowe konsekwencje

20.26, 19.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Od soboty 17 września zmieniły się przepisy obowiązujące kierowców. W wielu przypadkach to dużo wyższe mandaty i ilości punktów. Przekonał się o tym kierowca vw skontrolowany na terenie Rojewa.

Pierwszego dnia wejścia w życie zmienionych przepisów w ruchu drogowym inowrocławska „drogówka” namierzyła w Rojewie kierującego samochodem marki VW Golf. 24-letni kierowca na dopuszczalnej „50” miał na liczniku 113 km/h. Patrol za przekroczenie dozwolonej prędkości ukarał go mandatem karnym w wysokości 2 000 zł i 14 punktami.

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu podinsp. Sebastian Górski podkreśla, że: - nie ma tolerancji dla drogowych piratów, każdego dnia mamy do czynienia z wypadkami na polskich drogach, które są w skutkach często tragiczne.

Od 17 września weszły zmiany, które dotyczą na przykład złamania określonych przepisów z tej samej grupy w ciągu 2 lat od ostatniego wykroczenia. W efekcie skutkuje to mandatem drogowym, który będzie w tym przypadku dwukrotnie wyższy. Wówczas mamy do czynienia z tak zwaną „recydywą”.

[ZT]21454[/ZT]

[ZT]21447[/ZT]

[ZT]21420[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%