Zamknij

Wysyłali pozytywne listy, by przeciwstawić się hejtowi

14:16, 06.11.2019 | KPP
REKLAMA
Skomentuj

Nietypowe zajęcia przeprowadziły policjantki w klasie szóstej Szkoły Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu. Nie ma zgody na hejt i obrażanie w internecie. Stąd stanowcza postawa policjantów i uczniów.

Dziś (6.11) w Szkole Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu odbyły się zajęcia z uczniami klasy szóstej. Policjantki asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. Justyna Piątkowska rozmawiały z młodzieżą o tym, w jaki sposób postępować, by uniknąć negatywnych zachowań w internecie. Uczniowie podzielili się swoją wiedzą.

Rozgraniczyli też to, co można pozytywnego robić w internecie i na czym polega zachowanie negatywne, w rozumieniu również szkodliwych dla nastolatka treści.

Policjantki zaproponowały uczniom napisanie krótkich listów adresowanych do rówieśnika z ławki, które byłyby w treści przeciwstawne do hejtu. Stąd też w informacjach znalazły się treści pomocowe, koleżeńskie, grzecznościowe i takie, których czytanie wywołuje uśmiech na twarzy. Nie dajmy się hejtowi apelowały policjantki. Potencjał możliwości korzystania z internetu można wykorzystać w dobrym celu.

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone