Zamknij

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kruszwicy. Sprawdź szczegóły

12:20, 04.02.2020 | Gmina Kruszwica
REKLAMA
Skomentuj

1 marca 2020 r. w całej Polsce i już po raz czwarty w naszej Kruszwicy  odbędzie się bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, organizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Partnerem lokalnym biegu jest Gmina Kruszwica.

Impreza cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Z roku na rok przybywa miejscowości, które organizują bieg. Miłośnicy biegania i nie tylko, mogą oddać hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego, którzy walczyli o Wolną i Niepodległą Polskę.

O godzinie 12:00 z parkingu przy PTTK w Kruszwicy wystartuje główny bieg na dystansie 1963 m będący symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych. Z myślą o najmłodszych (do 10 roku życia), którzy nie będą w stanie przebiec takiego dystansu – organizujemy bieg na 400 m, który wystartuje o godzinie 12:30.

Zapisów można dokonywać poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz  oświadczeń na adres e-mailowy [email protected] lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Kruszwicy pok. 112 (I piętro) w godz. 7:15 – 15:15.

Udział w biegu jest bezpłatny.

Jak co roku dla wszystkich uczestników Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi ufunduje ciepły posiłek.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

(Gmina Kruszwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone