- Cieszymy się, że wracamy do Kruszwicy – historycznego miasta w centralnej Polsce, znanego w średniowieczu z handlu solą i bogactwa. Mieszkańcy mają powody do dumy z pięknego naturalnego otoczenia Jeziora Gopło i jego historii – z Mysią Wieżą górującą nad wspaniałym torem regatowym. Mam nadzieję, że wielu z Was odwiedzających to miejsce znajdzie czas, by odkrywać okoliczne miasteczka i krajobrazy oraz cieszyć się polską gościnnością - podkreśliła Phelps.
Na wioślarskiej mapie Polski i Europy nie da się zauważyć roli Klubu Wioślarskiego "Gopło" Kruszwica i odznaczonego w ubiegłym roku honorowym medalem "European rowing" Stefana Janeczka. To właśnie na Półwyspie Rzępowskim gdzie znajduje się klub będzie można podziwiać międzynarodowej zmagania. "Gopło" Kruszwica jest gospodarzem imprezy.
- Klub Wioślarski Gopło Kruszwica zorganizował już cztery doskonałe wydarzenia mistrzostw Europy od 2011 roku, w tym ostatnie – Mistrzostwa Europy do lat 19 w 2024 roku. Dzięki sile i głębi młodzieżowego wioślarstwa w Europie oraz miłości Polaków do tego sportu, rywalizacja o tytuły mistrzów Europy będzie zacięta i pełna pasjonujących wyścigów - dodaje Annamarie Phelps, która skierowała słowa uznania dla Stefana Janeczka – przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego, Gminy Kruszwica, lokalnych wolontariuszy, a także Adama Korola, Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
[ZT]42282[/ZT]
[ZT]42281[/ZT]
[ZT]42280[/ZT]
Policjanci udzielili pomocy zakrwawionemu mężczyźnie
Należy się pochwała oraz nagrody pieniężne. Przynajmniej wiadomo że nie wszyscy mają znieczulicę. Nie dawno Policjanci pobili chłopaka bo był pod wpływem narkotyków. W Inowrocławiu taką osobą trzeba było zawieść do szpitala nie znęcać się. Po prostu zrobili sobie zabawę czyimś kosztem. Chłopak nie żyje bo władza sobie zabawę rozrywkę zrobiła. Ktoś taki nie miał prawa nosić munduru. Pewno to nie pierwszy raz robili sobie zabawę. Może Komendant coś wiedział o wcześniejszych wybrykach nie zrobił nic. Dobrze znam policję z tego miasta.
Michael
16:34, 2025-05-17
Działania „Trzeźwy Poranek”
To poranki też piją alkohol? 😲
Michael
16:19, 2025-05-17
Adrian Zandberg w Inowrocławiu: Tusk i Kaczyński na eme
Kaczyński powinien być dawno temu na emeryturze nie robi nic tylko gada głupoty. Tusk mówi mało ale z sensem wie co się dzieje na świecie.
Michael
16:14, 2025-05-17
Pożar w drukarni Pozkal w Inowrocławiu. Czy miejsca
Obecnie cała Polska się pali nie ma się co dziwić.
Michael
16:04, 2025-05-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz