Do udziału w akcji społeczność szkolna została nominowana przez Szkołę Podstawową w Rusinowie. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy placówki. Nawet najmłodsi uczniowie aktywnie włączyli się w wyzwanie, okazując solidarność i wsparcie.
Podczas wydarzenia zebrano 1722,35 zł. Całość środków zostanie przekazana za pośrednictwem fundacji Siepomaga, która prowadzi internetową zbiórkę na rzecz Ignasia. Darowizny można nadal wpłacać na stronie: www.siepomaga.pl/ratuj-ignasia.
Szkoła z Woli Wapowskiej przekazała nominację do dalszego udziału w wyzwaniu następującym instytucjom i podmiotom:
Zasady udziału w akcji pozostają niezmienne: należy wykonać 16 pompek lub przysiadów, nagrać filmik, opublikować go w mediach społecznościowych oraz nominować co najmniej dwie kolejne osoby lub grupy.
Zapytaliśmy o szczegóły dotyczące porozumienia w sprawi
Jak coś ma charakter listu intencyjnego, to są to po prostu pobożne życzenia. Od lat mówi się o stepowieniu Kujaw , a klimat nie pomaga
Makato
11:20, 2025-05-22
Władze Kruszwicy dopięły swojego i dokonały rozbiórki
z tego rozpędu żeby mysiej wieży nie rozebrali
kruszwiczanin
08:24, 2025-05-22
Utrudnienia w ruchu drogowym w Kruszwicy – remont drogi
Dzisiaj widać efekt tych prac czyli jak były zapadnięte studzienki tak są 😡
WolneMedia
07:49, 2025-05-22
Zygmunt Chmielewski nowym starszym inowrocławskiego cec
Kolejny pseudobiznesmen Gdyby nie poparcie franka żaka chłop by nie istniał ,żałosne że tacy ludzie zajmują poważne stanowisko mając siano w głowie
Gość
07:01, 2025-05-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz