Zamknij

Ragnar Ólafsson zagra w jednym z kruszwickich mieszkań [VIDEO]

12:04, 09.09.2019 | red
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższy piątek, 13 września o godzinie 20:30 odbędzie się koncert muzyka z Islandii, Ragnara Ólafssona. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się w mieszkaniu.

Ragnar Ólafsson (Islandia) to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne  gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Najbardziej znanym z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.

Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zbiera już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres [email protected] W temacie maila napisz "Ragnar - Kruszwica" a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.  

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone