Zamknij

Dożynki województwa w podwłocławskim Kruszynie

13.28, 20.07.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Włocławskie bulwary i lotnisko w podwłocławskim Kruszynie będą miejscem tegorocznych dwudniowych obchodów wojewódzkiego święta plonów, które w ostatni weekend sierpnia organizujemy wspólnie z kurią diecezjalną we Włocławku.

W programie poza barwnym korowodem dożynkowym  m.in. jarmark produktów regionalnych i ekologicznych, swojskie rytmy etno w wykonaniu formacji pieśni i tańca, wystawa maszyn rolniczych oraz piknik eko z udziałem Tomasza Organka i jego zespołu. 

[FOTORELACJA]2618[/FOTORELACJA]

- Zapraszam do Włocławka na Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej. Będziemy je celebrować w szczególnych okolicznościach, w kontekście wspólnej troski o bezpieczeństwo żywnościowe kraju i kontynentu, kiedy trud rolnika i owoce jego pracy nabierają szczególnej wagi. Ale ten dzień, dzień dziękczynienia za plony, musi być i będzie radosny - w atmosferze ludowego pikniku i wspólnej zabawy. Bądźmy tam razem! – zachęca marszałek Piotr Całbecki.  

[ZT]20868[/ZT]

[ZT]20864[/ZT]

[ZT]20855[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wiplaywiplay

0 0

Nie dziwił bym się wojewodzie, ale po jaką cholerę klesza dekoracja potrzebna marszałkowi?- chyba nie liczy na to że PiSowskie zagony nagle zapałają miłością do demokratycznych struktur- jedyne co to skasują"co łaska, ale nie mniej niż..." i zaraz po tym a może nawet w trakcie zacznie taki kurduplowe zagony wychwalać :( 23:26, 20.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%