Zamknij
REKLAMA

Kruszwica: Wszedł przez okno jednej z kamienic... Nie uwierzysz co dalej zrobił!

11.29, 04.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Kruszwiccy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który ukradł laptopa. Sprawca wykorzystując fakt otwartego okna na parterze kamienicy, wszedł do środka i dokonał kradzieży. Dzięki dociekliwym policjantom z Kruszwicy sprzęt został odzyskany.

Dziś (04.08) podczas porannych działań kruszwickich policjantów został zatrzymany na ulicy w centrum miasta 28-letni mężczyzna. Policjanci zebrali dowody na to, że on stoi za kradzieżą laptopa.

Sprzęt został skradziony dwa tygodnie temu z jednego z mieszkań na terenie Kruszwicy. Sprawca widząc otwarte okno na parterze kamienicy, wszedł niepostrzeżenie i ukradł laptopa wartego blisko 1,4 tys. zł.

Kruszwiccy policjanci podczas prowadzenia szerokich poszukiwań za sprzętem i sprawcą odwiedzili też jeden z lombardów na terenie powiatu inowrocławskiego. Tam znaleźli i odzyskali laptopa oraz ustalili osobę, która go zastawiła. Pozostawało dotrzeć do niej i wyjaśnić  jej udział w posiadaniu mienia.

Zatrzymany dzisiejszego ranka 28-latek okazał się nie tylko tym, który przyniósł laptopa do lombardu. On też dokonał jego kradzieży. Taki też ma zarzut. Kara z jaką przyjdzie mu się zmierzyć to kara do 5 lat za kratami.

[ZT]21048[/ZT]

[ZT]21047[/ZT]

[ZT]21042[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Jan z Czarnolasu Jan z Czarnolasu

8 1

Bardzo dobrze!!! Tępić takich złodziej i chuliganów 13:07, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%