Poszukiwane osoby były poszukiwane w związku z różnymi sprawami kryminalnymi, z różnymi wymiarami kary. Ich wspólnym mianownikiem było to, że nie stawiły się dobrowolnie do odbycia kary, co zaowocowało wydaniem przez sąd nakazów aresztowania, a następnie podjęciem działań przez policję w celu ich zatrzymania.
Niektórzy starali się uniknąć kary poprzez ciągłe zmiany miejsca pobytu, podczas gdy inni sądzili, że pozostając w domowym zaciszu, uda im się uniknąć kary. Obydwie te strategie okazały się jednak błędne.
- Blisko tydzień działań policji zaowocował zatrzymaniem sześciu poszukiwanych osób (5 mężczyzn, 1 kobieta). Wymiar ich kar obejmował kary od kilku miesięcy aresztu do nawet roku. Osoby te były poszukiwane m.in. za oszustwo, przywłaszczenie dokumentów tożsamości, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie ciała oraz udział w bójce lub pobiciu - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.
Wszystkie zatrzymane osoby już rozpoczęły odbywanie swoich wyroków.
[ZT]27323[/ZT]
[ZT]27334[/ZT]
List do redakcji: Grodzą Gopło. Zupełnie jak na Mazurac
Brawo że ktoś wreszcie poruszył ten temat. Wysocy gminni urzędnicy na emeryturze, ludzie z kasą, sprywatyzowano to jezioro i wszyscy to widzą. Poza beneficjentami i tymi, którzy żyją ze sprzedaży działek.
Rambo
22:29, 2025-07-23
List do redakcji: Grodzą Gopło. Zupełnie jak na Mazurac
Pierwsze zdjęcie w artykule tam odbywają się prywatki.Najwyzszy czas aby się tym zainteresować ingerowanie w naturę 2000 nikt nic z tym nie robi pora tam zajrzeć pozdrawiam.
Jacek
22:20, 2025-07-23
List do redakcji: Grodzą Gopło. Zupełnie jak na Mazurac
Jak widać dziadoki są wszędzie, jeszcze trochę i zaczną grodzić parcele na cmentarzach.
Laura Palmer
22:06, 2025-07-23
List do redakcji: Grodzą Gopło. Zupełnie jak na Mazurac
W końcu ktoś dostrzegł problem.Dostep do brzegu jest dla wszystkich a nie dla ludzi z kampingow którzy w dodatku łowia ryby nielegalnie nie raz podczas nocki są wystawione wędki na tej "plaży".
Mateusz
22:06, 2025-07-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz