Zamknij

Kruszwiccy policjanci ruszyli w pościg za pijanym kierowcą!

14:38, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Kruszwiccy policjanci po pościgu zatrzymali kierującego peugeotem. Nie zareagował na kilkukrotne sygnały do zatrzymania, bo, jak się okazało, miał ku temu powód. Kierował autem po pijanemu i nie posiadał do tego uprawnień.

Wczoraj (21.11), krótko po północy, policjanci z kruszwickiego komisariatu dali sygnał do zatrzymania kierującemu pojazdem marki Peugeot. Ten, zamiast wykonać polecenie, gwałtownie przyspieszył i zaczął odjeżdżać w kierunku Inowrocławia. Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Mężczyzna, podczas ucieczki, kilkukrotnie zmieniał kierunek jazdy.

Po krótkim pościgu i zagrodzeniu mu drogi przez radiowóz, zjechał na pole, co umożliwiło policjantom jego obezwładnienie i zatrzymanie. Mundurowi wyczuli od kierującego alkohol. Okazało się ponadto, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a peugeota udostępnił mu pracodawca. Kontrola trzeźwości wykazała, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niedostosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu. Za brak uprawnień otrzymał także 500 zł mandatu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

[ZT]18267[/ZT]

[ZT]18262[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%