Nie ma przyzwolenia na jazdę w stanie nietrzeźwości. Stąd policyjne kontrole ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Surowe mandaty za kierowanie również rowerem po alkoholu mają być dla nich dotkliwe, a dla innych sygnałem, że nie ma pobłażania dla nietrzeźwych na drodze.
Wczorajszy dzień (13.01.22) to czterech ujawnionych nietrzeźwych rowerzystów. Każdy z nich zgodnie z nowym taryfikatorem został ukarany mandatem karnym po 2 500 zł:
Policja apeluje o rozsądek na drodze, również o tym, że kodeks drogowy dotyczy także rowerzystów. Pamiętajmy, że nowy taryfikator już funkcjonuje!
[ZT]18781[/ZT]
[ZT]18773[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kowalski z Kruszwicy chce założyć biznes. Analizujemy
W pełni rozumiem wpis administratora. Niestety, Inowrocław i cały powiat od lat są przykładem, jak nepotyzm, kolesiostwo i mentalność z czasów PRL potrafią skutecznie zniszczyć normalny rynek pracy. Jeśli nie jesteś "czyimś znajomym" – nie licz na uczciwe szanse. W takiej rzeczywistości własna działalność to często jedyna opcja, by wyrwać się z tego chorego układu i działać na własnych zasadach
Prawda bez układów
08:18, 2025-07-06
Działania profilaktyczne na przejeździe kolejowym w Che
Widzę takie akcje i nie wiem, czy to szczęście, czy nieszczęście, że głupota nie zabija. Żeby choć na obliczach profilaktyków ujrzeć odrobine zażenowania...
Laura Palmer
07:44, 2025-07-06
Raport o Kruszwicy: Kruszwiczanie się starzeją. Przybył
Najważniejsze że w tej wiosce są dwa kościoły resztą się nie liczy.
gogo
17:56, 2025-07-05
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Bezpańskie koty dokarmiane przez mieszkańców pewnie załatwiają się w tojtoju ? Kto te koty szczepi ? Np grzybica może przejść z kota na człowieka bo już z psa nie. Kot przenosi wiele chorób na człowieka zwłaszcza taki bezpański. To nie jest problem ? Żeby nie było to jestem za aby właściciele psów sprzątali po swoich pupilach.
olo
20:37, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz