Reklama Wojewódzkiej Spółdzielni Spożywców w Bydgoszczy oddział Kruszwica z roku 1974.
Oddział w Kruszwicy w swoich zadaniach miał systematyczną poprawę zaopatrzeniową i obsługi ludności i przybywających turystów.
Według ogłoszenia z 1974 roku, Społem prowadzi działalność handlową, gastronomiczną, produkcyjną, piekarnię, ciastkarnię, masarnię, wytwórnię, wód gazowanych i rozlewanie piwa.
[ZT]24360[/ZT]
Usługa gastronomiczna dla szerokich rzesz turystów indywidualnych i zbiorowych w restauracji "Goplana" przy ulicy Plac 1 Maja 21 oraz w restauracji Letniskowej położonej na półwyspie i w kawiarni "Mineralnej" przy ulicy Plac 1 Maja 24.
[ZT]16897[/ZT]
[ZT]5833[/ZT]
Kruszwica: spór rodziców ze szkołą o prawo do decydowan
Się w głowie poprzestawialo
X
23:14, 2025-10-02
Kruszwica: spór rodziców ze szkołą o prawo do decydowan
Moja córka uczęszcza do SP NR 1. W Kruszwicy. Została wypisana z edukacji zdrowotnej i ze strony szkoły jak i wychowawcy nie było żadnego problemu.
Anonim
21:39, 2025-10-02
O odpadach w Kruszwicy: Za segregację sąsiada też odpow
Niech Gmina zajmie się tymi co w ogóle nie płacą za śmieci. W domu zamieszkuje pięć osób, a za śmieci płacą tylko za trzy osoby.
Segregator
20:34, 2025-10-02
O odpadach w Kruszwicy: Za segregację sąsiada też odpow
Na chwilę obecną nie zapadła żadna decyzja dotycząca podniesienia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Czyli już wiadomo, że podwyżka będzie, a uzasadnieniem będzie wzrost cen ok wygranym przez Komunalkę przetargu. A ten jest błędnie przygotowany, cenotwórczy, tylko realizacja usług odbiega od wymogów przetargu. Np. wykonawca ma mieć ileś pojazdów o jakiejś klasie spalania, ale po ulicach najczęściej jeżdżą z gorsza klasa i w gorszym stanie. Co widać chociażby po rozlanych wyciekach z odpadów. Ulice i palce usyfione, ale nikt się tym nie przejmuje. No chyba, że Sanepid, bo to przecież różne bakterie rozsiewane są ok mieście i wioskach.
19:48, 2025-10-02
0 0
Goplana czy Goplanka?
1 0
Goplana tak formalnie się nazywała
0 0
Przesiadywałem tam, ale niewiele pamiętam. Przeważnie budziłem się z podrapaną papą albo mnie jakiś dobrodziej pod dom odstawił.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz