Zamknij
REKLAMA

Siłownie zamienią się w kościoły i sklepy? Atlantic zaprasza na spotkania religijne kultu zdrowego ciała

16:01, 17.10.2020 | pb
Skomentuj

Obostrzenia jakie zostały wprowadzone na terenie całego kraju uderzyły w branżę sportową. Ucierpiały kluby fitness i aquaparki oraz baseny. Wielu użytkowników Internetu uważa, że to nieuczciwe. Do kościołów mimo zagrożenia uczęszczać można.

Obejść najnowsze obostrzenia próbuje krakowska siłownia. Jej właściciele poinformowali, że przekształcą się w sklep i kościół. Każdy może bowiem odpłatnie przetestować swój sprzęt oraz uczestniczyć w spotkaniach religijnych.

Obostrzenia jakie spotkały siłownie, kluby fitness, baseny i aquaparki spotkały się z dużym sprzeciwem. Dla wielu internautów jest to niezrozumiałe. Zwłaszcza, że do kościołów uczęszczać można. Polska Federacja Fitness ocenia, że sytuacja branży jest tragiczna, a pracę może stracić nawet 100 tysięcy osób.

- Skoro nie mogą funkcjonować siłownie - w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy sklep Atlantic ze sprzętem do ćwiczeń - nasze PKD to również 4764Z, więc możemy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny - napisał krakowski klub Atlantic Sports na Facebooku.

- Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness - od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. "Kościół Zdrowego Ciała". Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe. Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne - czytamy dalej.

- Może niektórym wyda się śmieszne, że robimy na fitnessie "spotkania religijne" albo przekształcamy się w sklep, który pozwala testować sprzęt za pieniądze. Największym absurdem jest jednak nie wdrożone przez nas rozwiązanie a decyzja rządu. Nie wiem, czemu uderzono akurat w branżę fitness. Kościoły są otwarte, galerie też funkcjonują - wyjaśniła w rozmowie z Onetem Marta Jamróz, menedżerka klubu.

[POGODA]1602943371777[/POGODA]

[ZT]13677[/ZT]

[ZT]13687[/ZT]


 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Piast Kołodziej Piast Kołodziej

2 1

Sytuacja w branży jest bardzo trudna. Należałoby rozważyć otwarcie, ale przy zachowaniu odpowiednich warunków np stosować ograniczenia ilości osób ćwiczących, stosowanie przegród oddzielających itp. Samo miejsce jest szczególnie niebezpieczne ze względu na wzmożone oddychanie, oddychanie w sposób "głęboki" itp. Porównywanie się do sklepów nie jest na miejscu. Nikt w sklepie nie ładuje puszek z konserwami na czas, nie podnosi palet z mąką bądź cukrem na wysokość. W naszej pięknej Kruszwicy można pobiegać nad Gopłem, poćwiczyć na świeżym powietrzu, a jeśli komuś mało zawsze można zgłosić się do koni w Bródzkach, Kobylnikach czy nawet do Polanowic. Tam zawsze jest dużo ciężkiej pracy :) 17:11, 17.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz