Punkt został zawieszony i przeniesiony do Ośrodka Zdrowia „Nasz Lekarz” przy ul. Kujawskiej 12 w Kruszwicy.
- Punkt szczepień czynny jest w godzinach pracy Ośrodka Zdrowia. Rejestrować można się pod nr telefonu 781 491 719 w godz. 16:00-20:30, poprzez infolinię 989 oraz stronę www.pacjent.gov.pl - poinformowała dziś Gmina Kruszwica.
[ZT]17573[/ZT]
[ZT]17569[/ZT]
[ZT]17568[/ZT]
Nielegalny zrzut odpadów na plaży w Tryszczynie
Odpady wyrzucił taki jeden krzykacz z okolicy hehehehehe. Ciekawe kogo oskarży tym razem ? Siebie ?
Stjopa
16:49, 2025-10-12
Internautka: Segregacja w praktyce. Przykład z jednego
Niestety sporo osób ma gdzieś segregację bo kto udowodni ze on nie segreguje?
Ola
09:02, 2025-10-12
Internautka: Segregacja w praktyce. Przykład z jednego
Dopóki kontenery nie będą w zamykanych wiatach nikt nie zagwarantuje że te i inne śmieci nie będą podrzucane. Wiele z takich właśnie odpadów jest podrzuconych przez osoby mające własne domki.
Al
21:52, 2025-10-11
Rolnik z Szadłowic zaprasza na samozbiór cebuli – apel
Co to za samozbiór z przyczepy. Pewno bimberek jeszcze dymi.
Zgred
09:11, 2025-10-11
5 2
Czyli chętnych brak ? Jeśli tak to bardzo dobrze ponieważ ta szpryca nic nie daję i trzeba będzie się kłóć co kilka miesięcy, wiadomo więcej się zarobi. Jeszcze nie tak dawno nasi wspaniali lekarze przy premierze mówili o odporności na lata i co ? Nikt nie bierze odpowiedzialności za ten preparat nawet producent !!!! Nie namawiam do kłucia lub nie ale jak ktoś podejmuje się tego bo Czarek tak mówił w reklamie lub dla hulajnogi to jesteście pół ?debile.
0 3
Grunt, że nie całym *%#)!& który nie zna zasad ortografii.
3 1
A jakie mają menu ? Tłuką tylko kotlet - covid, czy na ten przykład na grypę, ebolę lub WZW typ C też się zaszczepię ? A Psa na ten przykład lub kota ? Kota chyba można, czy nie szczepić ?
1 3
Się można zaszczepić, koniecznie, szybko, póki objawy głupoty są jedynie takie jak twoje.
3 1
Trzecia dawka już czeka ? półdebil już pewnie nie może się doczekać ale to jego sprawa. Każdy musi sam zdecydować czy będzie się szczepił czy nie. ,,Moje ciało mój wybór". Dobrze mówię? Lewaki i pioruny to wasze słowa.
1 1
Żeby ci piekło pochłonęło, bo do nieba nie pójdziesz już na pewno.