Zamknij
REKLAMA

Waldemar Krzewina kończy swoją przygodę z Bankiem Spółdzielczym w Kruszwicy. Zastąpi go Marek Mrówczyński

14:14, 09.05.2019 | RED
Skomentuj
REKLAMA


Jubileusz 120-lecia Banku Spółdzielczego w Kruszwicy stał się okazją do podsumowania działalności placówki oraz podkreślenia jej wagi w życiu naszej gminy. Rok jest szczególny bowiem po 32 latach pracy, przygodę z bankiem kończy prezes zarządu Waldemar Krzewina, który przechodzi na emeryturę.

Pamiątkowa monografia obejmuje m.in. historię placówki, najważniejsze wydarzenia oraz zrealizowane inwestycje. Jest sporo sentymentu bowiem placówka istnieje już 120 lat.

- Przywołując historię banku, jego przemiany i współczesność, naszym obowiązkiem jest pielęgnowanie dorobku naszych poprzedników. To oni swoją pracę budowali naszą przyszłość. Naszym obowiązkiem  jest kontynuować ich dzieło i rozwój banku. Osiągane przez bank na przestrzeni wielu lat wyniki finansowe pokazują, że jest bezpieczny i nowoczesny. A każdy z nas na swoim stanowisku pracy w banku zapracowało sobie na ten sukces - podkreślił Waldemar Krzewina.

W monografii znalazły się także słowa pożegnania oraz wsparcia dla wszystkich, którzy pracowali i pracują na rzecz Banku Spółdzielczego. Jest to o tyle istotne bowiem z pracą w banku żegna się dotychczasowy prezes, który "fizycznie" funkcję sprawować będzie do końca czerwca.

- Kończąc po prawie 32-latach swoją pracę w Banku Spółdzielczym w Kruszwicy chciałbym podkreślić, że pozostawiam bank bezpieczny i w dobrej kondyncji finansowej. Mojemu następny, Panu Markowi Mrówczyńskiemu oraz całej załodze dziękuje za wiele lat wspólnej pracy i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Osobne podziękowania kieruję do Klientów oraz samorządu bankowego za wiele lat korzystania z usług banku oraz wspólnej pracy na rzecz jego rozwoju - dodaje rozmówca.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Członek BS KruszwicaCzłonek BS Kruszwica

8 6

WALDEK jest dobrym prezesem, można by powiedzieć,że z urodzenia i zamiłowania.Ma odpowiednie podejście do swoich klientów,wczuwa się w ich sytuację.To będzie wielka strata dla banku.Bardzo złe posunięcie Rady Nadzorczej, która zamiast zatrzymać jeszcze prezesa na kilka lat w pracy, pozbywa się go.Tymbardziej,że jest w dobrej kondycji fizycznej i intelektualnej. Co do przyszłego prezesa, to czarno widzę przyszłość banku pod jego kierownictwem. 15:40, 09.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Trener II klasy JarzTrener II klasy Jarz

1 2

Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego....... 18:02, 09.05.2019