Informacje na temat złego stanu nawierzchni na przejeździe kolejowo-drogowym pojawiły się wczoraj za pośrednictwem aplikacji alert24.pl . Sprawę komentował jeden z internautów. Dziś rano do prac przystąpiły służby.
- W połowie 2018 roku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wprowadziły nowe narzędzie podnoszące poziom bezpieczeństwa na kolei. Na 14 tysiącach przejazdów umieszczono żółte naklejki ułatwiające kierowcom identyfikację przejazdu. W przypadku zagrożenia życia na terenie kolejowym, po połączeniu z numerem 112 kierowca podaje 9-cyfrowy numer skrzyżowania z żółtej naklejki. Operator numeru 112 powiadamia – za pomocą specjalnie stworzonego łącza – służby PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., które w przypadku zagrożenia mogą wydać polecenie wstrzymania ruchu pociągów na danej linii. Są też numery awaryjne, na które można zgłaszać usterki. Więcej informacji na temat żółtych naklejek jest dostępnych na stronie: https://www.bezpieczny-przejazd.pl/zolta-naklejka/ - przekazuje Karol Jakubowski.
[ZT]10905[/ZT]
[ZT]10902[/ZT]
[ZT]10978[/ZT]
acb16:05, 28.02.2020
Ten przejazd to w ogóle jakaś porażka. Co chwila dziury się pojawiają...
Cukrownia Kruszwica planuje budowę silosu i stacji segr
A czy to już się nie buduje? Codziennie beton jest i palownica dziala.
Sasiad
22:58, 2025-07-03
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
ale że co ?
Pies
22:27, 2025-07-03
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Niby jak mam zbierać kupy ? One śmierdzą i nie wszystkie da się wziąć do ręki. Co w przypadku kiedy pies ma biegunkę, jak mam to zebrać, z gęstej trawy bo z chodnika to można zetrzeć ściereczką. Jeżeli wymagacie coś od właścicieli psów to należy sporządzić instrukcję, aby każdy wiedział jak ma właściwie postępować.
Krzysiu
12:02, 2025-07-03
Rożniaty: Próba zawrócenia ciężarówki sparaliżowała ruc
Tytuł dzbana roku otrzymuje kierowca tegoż zestawu.
Juror
22:28, 2025-07-02
2 0
Zimny asfalt jest tylko po to by zapchać dziury do czasu położenia prawdziwej łaty a że się jej potem nie kładzie to historia kołem się toczy
1 0
Edit :D
Dziury znów są buhahaha...