[ALERT]1664356652173[/ALERT]
[ZT]21547[/ZT]
[ZT]21534[/ZT]
[ZT]21532[/ZT]
CZARNEK W KRUSZWICY: Jaka przyszłość małych szkół w Rus
Dzban i błazen na foto😆
Mirek
22:51, 2026-01-20
Frejliszek kontra Czarnek. Ostre starcie o Zielony Ład
Czy tylko Radny Frejliszek widzi zakłamanie i niekompetencję Czarnka .
AB
20:57, 2026-01-20
Frejliszek kontra Czarnek. Ostre starcie o Zielony Ład
Frejliszek w obronie rolników nie wystraszy się nawet PiSowego ministra
Wieśiniak
20:38, 2026-01-20
Frejliszek kontra Czarnek. Ostre starcie o Zielony Ład
Co za zakłamana gnida ten Czarnek- a ten ciemny lud zamiast poprzeć mówców z sali to pewnie klaskał kłamcy.
Kałamcy z PiSu!!!
20:13, 2026-01-20
4 3
A może.zaraz Panu sołtysowi autostrady porobią trochę im brudy wyciąga to myśli że zaraz asfalty porobią ile miejscowości czeka za drogami w pierwszej kolejności te które plany porobione a może Pan radny z tamtego solectwa pocichu kieruje soltysem co ma robić tu niby niepopiera go al układziki w gminie to wie co i jak trzeba się temu przyjrzeć
3 1
Nie mądruj- gmina ze swoich i tak nie pobuduje bo sa fundusze na drogi wiejskie a ty myślisz czemu dawniej budowano drogi w Grodztwie w pewnych częściach właśnie z tych środków- bo już dawno były plany zagarnięcia tej części wsi do miasta i wtedy musieliby znacznie więcej dokładać albo całkowicie finansować więc cwaniaczki wyczekały aż się zrobi inwestycje "na wsi" a potem gotowy teren zaanektuje do miasta(nawet orki na Ukrainie organizują "referenda" o przyłączeniu) a ci zrobili ustawkę i rozwalili największa wieś.
2 2
Jo ,jo, Frejiliszkowi róbta wszystkie drogi w sołectwie i do jego chatki po dwa wjazdy, a my czekamy w Baranowie od zakończenia drugiej wojny światowej na kawałek choćby bruku,żeby do domu suchą nogą dojechać i sie nie możemy doczekać, a jemu natychmiast róbta, bo mu sie jadaczka nie zamyka,niezaleznie czy ma rację ,czy nie.Chodzi mi o drogę z Baranowa na Bąbólkę i dalej do Boczka i dalej pod lasem koło Kuźby, gajowego i Polewskich. 77 lat po II wojnie, a my tam cały czas tylko szlaka,gruz z gminy i ziemia uklepana z poboczy i błoto po jaja na każdą wiosnę i jesień. O tym pomyślta, a nie tylko Frejiliszek i Frejiliszek, a to na sesjach, a to zebraniach. Juz mi uszami wychodzi ten sołtys i co najlepsze pewnie gmina zaraz poleci mu te dróżki robić,żeby im na sesji nie wyrzygiwał róznych takich pie..rdół.
1 1
A wybierz sobie też takiego sołtysa- przecież wolno ci albo sam się zgłoś na najbliższych wyborach- pewnie nic z tego nie będzie bo przecież ta miejscowość nieprzypadkowo nosi nazwę jaką nosi a co za tym idzie i jej mieszkańców
1 1
Nie bądź taką złośliwą pluskwą. Widać że masz niskie poczucie własnej wartości dlatego tak reagujesz plując jadem na ludzi którzy coś robią i działają społecznie a nie tak jak ty nygusie pospolity.