Zamknij
REKLAMA

Nagrodzili pedagogów z regionu. Wśród nich są nauczyciele z Kruszwicy i Kobylnik

10:54, 15.10.2020 | Tekst Powiat Inowrocławski
Skomentuj
REKLAMA

W środę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W gronie nagrodzonych znalazło się kilkudziesięciu pedagogów ze szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Inowrocławski.

Aż 33 nauczycieli z 17 szkół i placówek uhonorowanych zostało nagrodami organu prowadzącego za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Są to: Katarzyna Kwak, Anna Pędzich-Kuszel, Sławomir Drelich i Łukasz Wróbel (I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu), Agnieszka Leszczyńska, Danuta Zybała i Waldemar Wąśniewski (II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu), Marzenna Koniczyńska i Małgorzata Paczkowska (III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu), Magdalena Chwastyk i Anna Łaszkiewicz (Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu), Ewa Cieślak, Agnieszka Krzykanowska i Radosław Schellner (Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Genowefy Jaworskiej w Inowrocławiu), Piotr Kornatowski i Hanna Parada-Kłos (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Inowrocławiu), Małgorzata Celberg i Paulina Pietrzak-Stocka (Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych w Inowrocławiu), Danuta Talaczyńska i Joanna Wiśniewska (Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu), Agnieszka Kontowicz (Zespół Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy), Jolanta Stajszczak-Nowak i Jacek Zalesiak (Zespół Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych w Kobylnikach), Agnieszka Komorowska i Agnieszka Komorowska-Owczarzak (Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu), Magdalena Szczupakowska (Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu), Magdalena Basińska i Elżbieta Głowacka (Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Żeromskiego w Inowrocławiu), Tomasz Cięgotura (Centrum Kształcenia Zawodowego w Inowrocławiu), Agata Sobczak (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna), Izabela Szyma-Wysocka (MDK w Inowrocławiu), Ewa Czwajda i Justyna Żabicka (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy).

Ponadto wśród dyrektorów, którzy otrzymali nagrodę organu prowadzącego są: Krzysztof Nowicki (III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu), Artur Mikołajczak (Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Genowefy Jaworskiej w Inowrocławiu) i Elżbieta Andryszak (Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Żeromskiego w Inowrocławiu). Na wniosek Starosty Inowrocławskiego nagrodę Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymali dyrektorzy: Grażyna Kadłubowska (Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu) i Artur Nalewajski (Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych w Inowrocławiu).

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej - na wniosek dyrektora I LO - otrzymała Elżbieta Piniewska (po raz piąty w karierze zawodowej) oraz, na wniosek Starosty Inowrocławskiego, Ilona Dybicz, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy.

- W imieniu Zarządu Powiatu Inowrocławskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Kadrze Pedagogicznej, Pracownikom Administracji i Obsługi z Placówek Oświatowych Powiatu Inowrocławskiego najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej. Niech ten dzień będzie wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest Państwa praca i trud wkładany w edukację młodzieży. Wyniki, jakie osiągają uczniowie i absolwenci najlepiej świadczą o wysokim poziomie nauczania w Państwach placówkach – życzyła Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska.

Ponadto 259 nauczycieli otrzymało nagrody dyrektorów szkół i placówek.

[POGODA]1602751983705[/POGODA]

[ZT]13638[/ZT]

[ZT]13639[/ZT]

(Tekst Powiat Inowrocławski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Żądam wyjaśnień!Żądam wyjaśnień!

2 3

Hurra! Niech dyrektorzy żyją nam 100lat i zwykłe profesorzy też. Ale tak widzę,że wszystkie dyrektorzy z Inowrocławia dostali nagrody,a z Kruszwicy tylko p.Dybicz,a przecież jest jeszcze dyrektor Kazika p.Halinka i ogólniaka p.Lidka.
Czyżby nagrody szli po linii partyjnej jaka obowiązuje w starostwie,czyli po linni ludzi z platformy,którzy przepisali się do PO z róznych skompromitowanych innych partyjek lub układów i układzików? 11:36, 15.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tymoteusz.tymoteusz.

2 1

Pani Lidia jest p.o. szkoły, której organem prowadzącym jest Kruszwica, nie Powiat Inowrocławski. 11:46, 15.10.2020


RrrrrrRrrrrr

0 3

Wszystko ładnie pięknie, gratulacje, tylko wstyd pozować w tym czymś do zdjęć. Normalnie ciężko określić wygląd tych osób na zdjęciu w dziwnych rzeczach na twarzy. Szanujmy się ludzie, zwłaszcza swoje zdrowie i image. To pamiątka, co powiecie wnukom jak zobaczą zdjęcia i zapytają co to jest? Żenujące trochę. Mimo wszystko gratulacje i zdrowia 😉 11:38, 15.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tymoteusz.tymoteusz.

4 0

???
Takie jest prawo. Mamy epidemię. 11:47, 15.10.2020


A pro po p.LidkiA pro po p.Lidki

5 0

Pani Lidka prowadzi trzy szkoły i haruje jak wół.Tyle kasy oszczędza gminie,a te gręboły z magistratu nie potrafią jej docenic,tylko zajeżdzają ją jak niewolnika.
Jeżeli nie starosta ,to może burmistrz doceni jej ciężką harówę w postaci porządnej nagrody. I zaznaczam ,że nie jestem z nikim powiązany z tego środowiska,ale widzę jak to działa, bo moje wnuki chodzą do tych wszystkich placówek,gdzie ona jest dyrektorem. 16:44, 15.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KruszwiczaninKruszwiczanin

1 0

Oczywiście, zgadzam się z tym postem, wszystko jest w punkt, nic dodać nic ująć. 20:28, 15.10.2020