Zamknij
REKLAMA

Morawiecki: nasze strategiczne cele to chronić życie i zdrowie Polaków

19:24, 15.10.2020 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

"Nie ma w tym momencie niż ważniejszego dla rządu, (niż) żeby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie dla Polaków, temu podporządkowane są wszystkie nasze działania" - podkreślił premier na konferencji prasowej.

Nasze strategiczne cele to chronić życie i zdrowie Polaków, w szczególności narażone z powodu koronawirusa są osoby starsze; nasza strategia dotyczy w szczególności seniorów, by mogli być w samoizolacji i przez to unikać zarażenia - mówił w czwartek premier Mateusz Morawiecki.

Mówił, że zagrożenie koronawirusem będzie okazją do tego, by jak najbliższej współpracować. "Nasze strategiczne cele to chronić życie i zdrowie Polaków, w szczególności chcę tutaj podkreślić, że narażeni na zgon, na śmierć są ludzie starsi, powyżej 65, 70 roku życia. Chrońmy osoby starsze. Cała nasza strategia dotyczy również w szczególności osób starszych, żeby one mogły się znajdować w samoizolacji i przez to unikać zarażenia" - mówił premier.

Dodał, że drugi cel to zapewnienie właściwego funkcjonowania służby zdrowia. (Karol Kostrzewa kos/ mok)

[POGODA]1602782861014[/POGODA]

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MateuszMateusz

3 2

Panie Mateuszu, zrób Pan ponowne wybory - znów będzie w odwrocie ! Tylko tak uratujesz kraj ! Jak nie dasz rady to odezwij się do ziomka - Sasina, dla niego to splunąć xD
Udźwigniemy to finansowo - wprowadzisz parę kolejnych podatków i gites ! No Panie, no weź tak zrób... Polska znów wstanie z kolan ! 14:13, 16.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PrawomyślnyPrawomyślny

1 0

Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to lepiej MILCZ, bo milczenie jest złotem. 19:21, 16.10.2020