Zamknij

W październiku powstaną dwa nowe tymczasowe przystanki w Kruszwicy [MAPA]

12:45, 13.09.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

W ubiegłym tygodniu zakończono ustalanie lokalizacji przystanków tymczasowych w Kruszwicy. To efekt współpracy Urzędu Miejskiego i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz złożonego kilka miesięcy temu pisma w tej sprawie.

Tymczasowe przystanki to efekt współpracy między gminą a GDDKiA. Przypomnijmy w czerwcu doszło do zamknięcia jednego z przystanków przy ulicy Niepodległości.

- W ubiegłym tygodniu zakończono ustalanie przystanków tymczasowych w miejscowości Kruszwica. Planowana realizacja zadania koniec- października. Nowe lokalizacje przystanków wynikają m.in. z wniosków lokalnej społeczności - informuje Tomasz Okoński z GDDKiA.

[ZT]6188[/ZT]

Przystanki w oznaczonych na mapie miejscach będą miały charakter tymczasowy. Oznacza to, że w przyszłości planowane jest w tym miejscu zbudowanie zatok autobusowych oraz dostosowanie  do pełnego komfortu ich użytkowników.

Mapa ulica Niepodległości. Kruszwica.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

WandaWanda

4 1

Brawo! Pod pocztą jest zawsze sznur samochodów, pod przedszkolem również. Do tego zatrzymujący się autobus. Powodzenia życzę wszystkim przejeżdżającym tą ulicą!???? 16:20, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

smeegollsmeegoll

1 0

to jakiś żart. Te przystanki niekoniecznie dokładnie w takiej lokalizacji powinny być zrobione już rok lub dwa lata temu. Dopiero jak NKA zmieniła rozkład i okazało się że przystanki nie istnieją to mieszkańcy gminy zaczęli robić hałas i jakiś urzędnik lub urzędniczka musieli się tym zająć. Wcześniej problemu nikt w Kruszwickim urzędzie nie zauważał.
Teraz będą się chwalić że to oni zrobili bo przecież za chwilę wybory.
Żałosne jest to ich granie pod publiczkę. 16:36, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

1 0

Dlatego czas na zmiany w urzędzie. Najpierw burmistrz, potem reszta. Jedynie obawiać się można, że jedyna póki co kandydatka nie zrobi porządków przy biurkach. 18:09, 14.09.2018


AnimusAnimus

1 0

Czy to znaczy, że w takiej lokalizacji będzie bezpieczniej? Już widzę wysiadających na przeciw poczty jak biegną na pasy koło Ziemowita lub koło przedszkola ????
Tutaj trzeba przynajmniej znak "zakaz zatrzymywania się" albo linię ciągłą. Będzie gorzej... 07:29, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

A-damA-dam

0 0

Wie ktoś, czy owe przystanki zostały przywrócone ? 09:18, 03.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kruszwiczanin z krwiKruszwiczanin z krwi

1 0

Co to wyprawia się pod pocztą to woła o pomstę do nieba, samochody parkujące nawet na chodniku uniemożliwiają swobodny ruch pieszych. Jeszce naprzeciwko przystanek no brawo... Kolejny temat to samochody zatrzymujące się pod sklepem naprzeciwko cukrowni, które zatrzymują się na całej szerokości chodnika a przed sklepem błoto. Właściciel pozakładał sobie lampki na sklepie i odnowił elewację ale już na miejsce dla klientów żal wydać troszkę kasy. Wstyd. 08:26, 01.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone