Zamknij

Konkurs na ulotkę o cyberprzemocy i ochronie środowiska

09:59, 06.11.2019 | KPP
REKLAMA
Skomentuj


Jak trafić z ważnymi informacjami do dzieci i młodzieży, by wiedzieli w jaki sposób unikać zagrożeń o cyberprzemocy i niszczeniu środowiska? Temu właśnie jest poświęcony konkurs dedykowany do uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego. Organizuje go: Komenda Powiatowa Policji, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna i Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości dotyczącej zagrożeń wynikających z cyberprzemocy, reagowania na nią. Ponadto kształtowanie odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych, zwiększających świadomość na temat czynników szkodliwych dla zdrowia w celu wyeliminowania ich wpływu na zdrowie. Również propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska i dbałości o swoje najbliższe otoczenie.

Zadaniem uczestników jest wykonanie ulotki edukacyjno-informacyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Jury będzie oceniać m.in. profilaktyczny przekaz treści, zawartość merytoryczną, kreatywność, oryginalność i pomysłowość.

Finał konkursu już w grudniu. Fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu.

Organizatorzy konkursu życzą powodzenia!

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone