Zamknij
REKLAMA

Szymon Grzelak akademickim wicemistrzem Polski!

16:27, 08.06.2021 | pb
Skomentuj
REKLAMA

Pochodzący z Gminy Kruszwica Szymon Grzelak zdobył tytuł wicemistrza Polski i trzecie miejsce w kategorii OPEN w podnoszeniu ciężarów.

O sukcesach oraz planach Szymona Grzelaka pisaliśmy już w ubiegłym roku. Teraz pochodzący z Gminy Kruszwica zawodnik zdaje się potwierdzać doskonałą formę.

Szymon Grzelak akademickiego wicemistrza Polski zdobył w ostatnim podejściu. W kategorii OPEN był trzeci.

- Ewidentnie, to nie był mój dzień, zmęczenie bardziej psychiczne niż fizyczne. Ale to nic, robimy dalej swoje Duży progres jeśli chodzi o zawodników, bo w mojej kategorii startowało 45 osób. Emocje były większe przy 307,5kg, niż przy biciu rekordu Polski tydzień temu - komentuje swoje wyniki Szymon.

W ubiegłym roku pochodzący z naszej gminy Mistrz Polski u23 zdradził skąd wzięła się pasja do podnoszeniu ciężarów. 

- To było trochę tak, że szukałem na początku jakiegoś sportu, swojej dyscypliny. Takiego swojego miejsca na ziemi. Gdy byłem młodszy, lubiłem brać udział w konkursach wokalnych, muzycznych - potem zresztą była szkoła muzyczna. Grałem też w piłkę w KP Gopło Kruszwica jako młodzik i trampkarz, ale zrezygnowałem. Miałem też epizod z treningami rugby, które odbywały się w Kruszwicy. To właśnie wtedy zacząłem przygodę z siłownią - zdradził w rozmowie z naszą redakcją Szymon we wrześniu ubiegłego roku.

[ZT]13331[/ZT]

Całą rozmowę znajdziesz poniżej. 

[ZT]16467[/ZT]

[ZT]13355[/ZT]


 

(pb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%