Tym razem Ogólnopolski Turniej Koszykówki został skrócony do dwóch dni. W sportowych zmaganiach zmierzą się Basket Regnum Bydgoszcz, Twarde Pierniki Toruń, MKKS Żak Koszalin, MUKS Piaseczno. Gospodarzem rozgrywek tradycyjnie jest Basket 2010 Kruszwica.
W oficjalnym otwarciu wziął udział Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak oraz radny powiatu inowrocławskiego Jacek Zalesiak. Zgromadzonych w hali powitał prezes UKS 2010 Basket Kruszwica Krzysztof Matyjasik.
[FOTORELACJA]2472[/FOTORELACJA]
[ZT]20025[/ZT]
[ZT]20022[/ZT]
[ZT]20021[/ZT]
[ZT]20019[/ZT]
Kruszwica. Zapowiedź briefingu prasowego z udziałem min
To znaczy, że teraz najgorsi hejterzy ze stajni Tuska będą sobie urządzać konferencje prasowe w naszym mieście? Przecież oni uważają nas, ludzi z małych miejscowości za gorszych.
PPP
01:34, 2026-01-31
Kruszwica: Komisje, których nie było, i zwolnienie, któ
Brawo dla Pana Frejliszka za działanie oparte na uczciwości .
Wyborca
23:40, 2026-01-30
Kruszwica: Komisje, których nie było, i zwolnienie, któ
Brawo Tomek za odwagę walcz z niesprawiedliwością w naszej gminie
Wieśniak
21:40, 2026-01-30
Kruszwica: Komisje, których nie było, i zwolnienie, któ
Pan Radny Frejliszek przeciwstawia sie absolutnej wladzy Burmistrza - Gratulacje
Kamo
20:17, 2026-01-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz