Zamknij

Policjanci wzięli udział w zawodach wędkarskich na Gople

16.04, 21.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Kolejny sukces wędkarski inowrocławskiej drużyny. „XV Indywidualne i Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego” za nami. Drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu.

Sobotnie (17.09) zawody na jeziorze Gopło zgromadziły 42 uczestników, którzy stanowili 14 trzyosobowych drużyn. Honorowy patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotr Leciejewski i Burmistrz Kruszwicy Pan Dariusz Witczak.

[ZT]21467[/ZT]

Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu reprezentowały dwa zespoły. W skład jednego z nich weszli: kom. Damian Rychwicki, st. asp. Janusz Staszków i Michał Srzeźyński. To oni wywalczyli drużynowo miejsce na podium i zajęli II miejsce w zawodach, z ilością 26 kg ryb, ulegając jedynie drużynie z Bydgoszczy, a pokonując drużynę ze Świecia.

[ZT]21439[/ZT]

Były także indywidualne sukcesy. St. asp. Janusz Staszków po tym, jak złowił dokładnie 8,420 kg ryb, zajął III miejsce. Otrzymał również puchar za najmniejszą rybę zawodów. Był to dziesięciocentymetrowy krąp. Kom. Damian Rychwicki indywidualnie zajął miejsce IV.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, najlepszym drużynom, gratulacje składał Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu mł. insp. Karol Konopacki.

[ALERT]1663769022801[/ALERT]

[ZT]21474[/ZT]

[ZT]21459[/ZT]

[ZT]21459[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%