Zamknij

Klub Piłkarski uruchomił własną linię gadżetów i materiałów promocyjnych. Od soboty dostępne klubowe czapki

17:10, 14.03.2019 | T.R.
Skomentuj
REKLAMA


Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica rozpoczyna produkcję własnych gadżetów klubowych. To na razie wstępny projekt takiej działalności. 

Klubowe koszulki, czapki, kubki czy długopisy. To tylko kilka propozycji, które zamierza w tym sezonie realizować KP "Gopło" Kruszwica. Wszystkie z wymienionych będzie można pozyskać podczas meczu, a z czasem dzięki internetowym płatnościom.

- Gadżety piłkarskie od lat cieszą się dużą popularnością wśród kibiców. Na znaczeniu zyskują także te przygotowane na specjalną okazję oraz stworzone na potrzeby lokalnej drużyny, stąd nasze zainteresowanie taką formą promocji klubu. Chcemy budować markę i wizerunek klubu nawiązując do naszej przeszłości oraz łącząc ją z nowoczesnym spojrzeniem na lokalną piłkę - informuje rzecznik prasowy Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica Elżbieta Zielecka.

 

Klub zamierza skupić się na trzech grupach gadżetów klubowych. Będą one obejmować m.in. czapkę, którą można pozyskać  już podczas sobotniego meczu.

- Zapraszamy w pozyskiwaniu gadżetów i materiałów promocyjnych oznaczonych herbem "Gopła". Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na działalność klubu - dodaje Zielecka.

Szczegółowe informacje na temat klubowych gadżetów będą dostępne na stronie www.kpgoplo.pl. Na stronie będzie można również wziąć udział w konkursie zorganizowanym z tej okazji.

(T.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

kibickibic

1 0

łoł......fajna sprawa! 18:22, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Super pomysł Super pomysł

2 0

Super pomysł, nareszcie ktoś dobrze zarządza tym klubem !!! Trzymam kciuki,oby tak dalej 18:23, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz