Zamknij

Football Academy Kruszwica uruchomiło zajęcia w Chełmcach [FOTO]

20:24, 06.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Ośrodek piłkarski dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat uruchomił zajęcia w podkruszwickich Chełmcach. `To kolejna aktywność Football Academy Kruszwica w naszym regionie.

Piłkarski ośrodek powstał w połowie maja. Dziś skupia ponad 70 osób, młodych zawodników z Kruszwicy oraz okolic. To jednak nie koniec. Dzięki wsparciu radnej Ewy Kaczmarek, zajęcia uruchomiono dla kolejnej grupy dzieci w podkruszwickich Chełmcach.

- Dzięki zaangażowaniu, energii i pasji pani Ewy Kaczmarek rodzice z Chełmc oraz okolicznych miejscowości mają możliwość uczestniczyć w zajęciach w samych Chełmcach. To duże ułatwienie biorąc pod uwagę koniecznośc pokonywania odległości na zajęcia w Kruszwicy - informuje Oliwia Socha z Football Academy.

Zapisy obejmują dzieci w wieku od 4 do 12 lat. KLIKNIJ ABY ZAPISAĆ DZIECKO TUTAJ.

Kolejny, drugi w tym tygodniu trening zaplanowano na piątek (9.08) na godzinę 17:00. W całym kraju funkcjonuje już 200 ośrodków tego typu. Podczas zajęć prezentowane są także innowacyjne i dynamiczne metody funkcjonujące w szkoleniu na terenie Wielkiej Brytanii.

- Często się zdarza, że trenerzy zwracają uwagę na końcowy rezultat meczu czy zawodów. Dodatkowo są jeszcze motywowani oczekiwaniami rodziców, którzy mają nadzieję, że ich dziecko zawsze zwycięży. Futbol dziecięcy to przede wszystkim rozrywka, zabawa, coś z czym powinna kojarzyć się przyjemność i zadowolenie - dodaje rozmówca.

Aktualnoości dotyczące Football Academy Kruszwica możesz znaleźć TUTAJ 

REKLAMA
(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone