29 października br. młodzież szkolna z Chełmc udała się na pobliski cmentarz. Wędrowali w ciszy i skupieniu pochylając się z modlitwą i światłem zniczy nad mogiłami bohaterów narodowych, byłych pracowników i przyjaciół szkoły.
- Pamiętaliśmy aby odwiedzić groby mamy Mateusza i mamy Nikoli. W jesiennym nastroju pozdrawialiśmy napotkanych znajomych. Wraz z nimi dawaliśmy świadectwo, że o tych, którzy już odeszli, pamięć trwać będzie wiecznie - informuje Urszula Kołodziejska.
[FOTORELACJA]2738[/FOTORELACJA]
[ZT]21855[/ZT]
[ZT]21852[/ZT]
[ZT]21846[/ZT]
Znany polityk PiS przyjedzie do Kruszwicy
Panie Czarnek …….się pan
Makato
01:39, 2026-01-19
Znany polityk PiS przyjedzie do Kruszwicy
A ta knajpa na Poznańskiej to ma wzięcie u pisiorów. Niedawno Bogdanowicz sprawił tam niby organizacje pozarządowe, a teraz Szrajber ściąga tam Czarnka. Do kompletu brakuje tylko Marianny.
21:20, 2026-01-18
Seniorzy z Kruszwicy chcą apteki na Zagoplu. Przypomnie
Skoro p. burmistrz wie, jak rozwiązać problem apteki, to zachęcam do działania. Sama wiedza to mało, trzeba chęci. Samo mówienie przez ponad rok o problemie apteki nie otworzy!
Dziadek
20:30, 2026-01-18
Znany polityk PiS przyjedzie do Kruszwicy
Kto tego zacofańca średniowiecznego tu zaprosił ? Czyżby kolega z tej samej mafii ? Ale do rzeczy. Musimy pamiętać, że to ten osobnik który sprawując pożal się boże funkcję ministra edukacji wypowiadał niejednokrotnie totalne bzdury takie jak twierdzenie że edukatorzy seksualni są odpowiedzialni na próby samobójcze dzieci, czy stworzył określenie cnót niewieścich. chciał manipulować w karcie nauczyciela i cofnąć poziom edukacji, bowiem jak sądzę chciał alby społeczeństwo nie było zbyt rozgarnięte alby pis mógł nimi łatwiej kierować. Szkoda słów na tego osobnika, zatem wstydzę się że ten człek odwiedzi moje miasto.
Kornishon
17:08, 2026-01-18