Zamknij

Sprawca wyrwał kobiecie torebkę! Został zatrzymany przez przechodnia

09:58, 13.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Gdy sprawca wyrwał kobiecie torebkę i uciekał jej wołanie usłyszał przypadkowy przechodzień. Natychmiast ruszył w pościg i ujął złodzieja. Kryminalni postawili sprawcy zarzut kradzieży zuchwałej. Podejrzanemu grozi kara do 8 lat więzienia.

W piątek (10.06.22) w godzinach popołudniowych patrol zauważył w rejonie ul. Jacewskiej w Inowrocławiu jak jeden z mężczyzn przytrzymuje na ziemi drugiego. W tym samym czasie, policjanci usłyszeli drogą radiową informację od dyżurnego, że została okradziona seniorka. Patrol ustalił, że interweniujący usłyszał wołanie poszkodowanej, która krzyczała, że została okradziona i wskazała kierunek ucieczki sprawcy. Pobiegł za nim, dogonił go i ujął.

Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia, a podczas przeszukania zatrzymanego 27-latka, ujawnili przy nim sporą gotówkę oraz inne rzeczy, które mogły pochodzić z tego przestępstwa. Podczas sprawdzania terenu na trasie ucieczki mundurowi znaleźli też w zaroślach torebkę należącą do kobiety. Na podstawie zebranych dowodów i zabezpieczonych śladów mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (12.06.22) usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej. Doprowadzony do oskarżyciela jego decyzją został do czasu rozprawy w sądzie objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju. Podejrzany musi liczyć się teraz z tym, że może trafić za kraty na 8 lat.

[ZT]20434[/ZT]

[ZT]20421[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%