Zamknij
REKLAMA

Narkotykowy biznes „kręcił się” w piwnicy

11:41, 07.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Za posiadanie narkotyków odpowie dwóch mieszkańców Inowrocławia. Policjanci ujawnili przy nich marihuanę i amfetaminę. Teraz w zależności od ilości znalezionych przy nich  zabronionych środkach, jednemu grozi kara więzienia do lat 3, a drugiemu do lat 10.

Kika dni temu (4.01.22) w godzinach wieczornych policjanci inowrocławskiej „patrolówki” interweniowali w bloku na Osiedlu Piastowskim. Otrzymali bowiem zgłoszenie o libacji alkoholowej w jednej z piwnic.

Gdy patrol podszedł do klatki zauważył wychodzącego z niej młodego mężczyznę.  Zachowywał się bardzo nerwowo, co szczegółowo postanowili sprawdzić policjanci. Po zejściu z nim do piwnicy zastali tam jego kolegę,  24-letniego mężczyznę.

Ten ostatni na widok mundurowych pospiesznie coś schował do szafki. Policjanci ujawnili w niej jeden worek foliowy z suszem roślinnym, a drugi z biały proszkiem. Dalsze przeszukania piwnicy i mieszkania tego mężczyzny skutkowały znalezieniem przez policjantów również zabronionych środków. Wstępne badania testerem wykazały, że to ponad 30 gram marihuany i blisko 5 gram amfetaminy. Patrol zatrzymał mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.

Narkotyki w postaci woreczka z marihuaną zostały również ujawnione przy młodszym z mężczyzn, 18-latku. Obaj usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Młodszemu grozi kara do 3 lat więzienia za posiadanie narkotyków. Starszemu dużo więcej, bo do lat 10, za posiadanie znacznej ilości używek. Doprowadzony dwa dni temu (05.01.22) do oskarżyciela, do czasu rozprawy sądowej, został objęty policyjnym dozorem.

[ZT]18704[/ZT]

[ZT]18703[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


A mówiłem im......A mówiłem im......

1 1

A mówiłem im zeby odprowadzili składke zdrowotną 9% od przychodu to by mieli spokój a tak to ich morawiecki z jarkiem namierzyli i skasowali wszystko! Tak więc potwierdziło się że chytry dwa razy traci a nawet wszystko traci! 20:48, 08.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%