Zamknij

Kierujący na podwójnym gazie

MP 15:16, 18.07.2025 Aktualizacja: 15:16, 18.07.2025
Skomentuj
  • Dużą nieodpowiedzialnością wykazali się dwaj mężczyźni.

  • Obaj kierowali w stanie nietrzeźwości.

  • Oprócz utraty prawa jazdy czekają ich dalsze konsekwencje.

Wczoraj (17.07) policjanci inowrocławskiej „drogówki” interweniowali wobec dwóch nietrzeźwych kierujący.

Pierwszy z nich, 65-latek został ujawniony przy kontroli przez służbę ITD z Bydgoszczy. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, o kierowcy wykonującego usługi transportowe bez wymaganych pozwoleń.

Po wykonanym kursie, który zakończył się przy dworcu w Inowrocławiu, wobec mężczyzny została podjęta kontrola, przy której mundurowi wyczuli silną woń alkohol. Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego zbadał mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Policyjny alkomat wykazał 1,73 promila. Kierowcy zostało zatrzymane elektronicznie prawo jazdy.

Z utratą uprawnień musiał się liczyć również 35-latek, który to jadąc motocyklem, wpadła w poślizg na łuku drogi i wylądował w rowie. Mężczyzna po zdarzeniu oddalił się z miejsca. Dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz relacji świadków zdarzenia udało się namierzyć mężczyznę. Początkowo wypierał się, że jakoby kierował motocyklem, niestety tłumaczenia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu z uwagi na fakt, że posiadał, na sobie ubrudzoną od ziemi kurtkę motocyklową a w ręku trzymał kask. Wydmuchał ponad półtora promila.

Utrata prawa jazdy to nie jedyne konsekwencje wobec mężczyzn. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

[ALERT]1752844413563[/ALERT]

[ZT]44130[/ZT]

[ZT]44120[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%